تاریخ خبر:۱۳۹۷ دوشنبه ۲۰ اسفند | انتشار دهنده: روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر ورامین |
پ

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شورای اسلامی شهر ورامین ؛

از شعرخوانی آیت الله نوری همدانی تابازدید از حوزه خواهران ورامین

وارنا شهر-سفر آیت الله العظمی نوری همدانی به شهرستان ورامین دارای حواشی قابل توجهی بود که شعرخوانی آیت الله نوری همدانی و بازدید از حوزه خواهران ورامین بخش هایی از این حاشیه ها بود.

به گزارش خبرنگار مهر، شامگاه سه شنبه آیت الله العظمی نوری همدانی از مراجع عالیقدر جهان تشیع در جریان سفر سه روزه به جنوبشرق استان تهران، به شهرستان ورامین سفر کرده و مورد استقبال مردم ولایتمدار این خطه قرار گرفت.

سفر آیت الله العظمی نوری همدانی به شهرستان ورامین دارای حواشی قابل توجهی بود.

*قرار بود مراسم استقبال از آیت الله نوری همدانی ساعت ۱۶ بعدازظهر در میدان مصلای ورامین برگزار شود اما مردم روستای آبباریک این شهرستان به صورت خودجوش در مسیر حرکت این مرجع عالیقدر حاضر شده و عشق و ارادت خود را به مرجعیت نشان دادند.

*استقبال باشکوه مردم روستای آبباریک ورامین و ذبح گوسفند به نیت سلامتی آیت الله العظمی نوری همدانی، سبب شد تا این مرجع عالیقدر با تأخیری ۴۵ دقیقه ای در میان مردم ولایتمدار ورامین حاضر شوند.

                         

*مردم ورامین از ساعت ها قبل از برگزاری مراسم استقبال از آیت الله نوری همدانی، خود را مهیای این مراسم کرده بودند و تعدادی از علاقه مندان به مرجعیت نیز از ساعت ها قبل در میدان مصلای این شهرستان حاضر شده بودند.

*بنرهای متعددی جهت خیر مقدم و فضاسازی حضور آیت الله العظمی نوری همدانی در سطح شهرستان توسط ستاد برگزاری مراسم استقبال، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، فرمانداری، شهرداری و اداره صنعت و معدن ورامین نصب شده بود.

*مردم با مشاهده آیت الله العظمی نوری همدانی با سر دادن شعارهایی نظیر صل علی محمد یاور رهبر آمد، خودروی حامل این مرجع عالیقدر را دنبال کرده و برای سلامتی آیت الله نوری، گوسفند قربانی کردند.

                        

*یکی از فرزندان شهدای انقلاب اسلامی شهرستان ورامین در بدو ورود آیت الله العظمی نوری همدانی به این شهرستان، ضمن تقدیم گل به نیابت از مردم، مسئولان و خانواده شهدا مقدم این مرجع عالیقدر را به شهر شهیدان ۱۵ خرداد گرامی داشت.

*آیت الله محمودی امام جمعه ورامین در مراسم استقبال آیت الله نوری همدانی به عنوان هم درس قدیمی قبل از پیروزی انقلاب اسلامی خود و مرجع عالیقدر جهان تشیع حاضر شد.

*بسیاری از مردم ورامین با اطلاع یافتن از حضور آیت الله العظمی نوری همدانی در بیت امام جمعه ورامین دراین مکان تجمع کرده و خواستار دیدار با این مرجع عالیقدر شدند.

*حجت الاسلام سید رضا تقوی رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، حجت الاسلام سید صالح یاسینی رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان تهران و ائمه جمعه و مسئولان جنوبشرق استان تهران میهمانان ویژه مراسم استقبال بودند.

                                

*در اجتماع عظیم مردم ورامین در مصلای صاحب الزمان(عج) این شهرستان، یکی از مادحین اهل بیت عصمت و طهارت به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س) به مرثیه سرایی پرداخته و مردم ورامین در سوگ شهادت بی بی  دو عالم به سر و سینه زدند.

*آیت الله العظمی نوری همدانی در جریان این سفر بارها از نقش مردم ورامین در پیروزی انقلاب اسلامی و قیام تاریخی ۱۵ خرداد ۴۲ و ویژگی های اخلاقی و علمی امام جمعه این شهرستان تجلیل به عمل امد و شعری انقلابی را نیز در سخنرانی خود در جمع مردم این دیار خواندند.

*مصلای صاحب الزمان(عج) ورامین در زمان سخنرانی آیت الله نوری همدانی مملو از جمعیت بود به طوری که برخی از مردم مجبور شدند در حیاط مسجد به سخنان این مرجع عالیقدر گوش دهند.

*آیت الله العظمی نوری همدانی پس از پایان سخنرانی خود در اجتماع مردم ورامین در مصلای صاحب الزمان(عج) با حضور در حوزه علمیه کوثر ورامین از روند آموزشی حوزه خواهران این شهرستان بازدید کردند.

پیوند کوتاه
آخــرین خبــرها
گزارش تصویری / تقدیر فرماندار و شهردار ورامین از اعضای شورای اسلامی شهر به مناسبت روز شوراها دستور شورای شهر به شهرداری ورامین برای خرید کالاهای تولید داخل بودجه ۲ هزار میلیارد ریالی شهرداری ورامین تصویب شد دیدار شهردار واعضای شورای اسلامی شهر با جانشین فرماندهی انتظامی و راهور شهرستان ورامین جلسه ساماندهی و جمع آوری سگهای ولگرد در سطح شهر ورامین مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری با رییس شورای اسلامی شهر ورامین دیدار کرد. روسای کمیسیون های شورای اسلامی شهر ورامین مشخص شد «جعفر اردستانی» رئیس شورای شهر ورامین شد سید رضا احمدی ریئس شورای اسلامی شهر ورامین طی پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت خانم زهرا هداوند میرزایی :مساجد را به عنوان محل رسیدگی به امور مردم در شهر قرار دادیم نامگذاری خیابانی به نام شهدای اصناف در ورامین/ تقویت همکاری بین مدیران شهری و اتاق اصناف سید رضا احمدی: رهاسازی فاضلاب خانگی و اماکن عمومی به نهر های آبهای سطحی، باعث آلودگی زمین های کشاورزی می‌شود شماره جدید نشریه وارنا شهر شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین منتشر شد. اولویت شورای اسلامی شهر ورامین در رسیدگی جدی مشکلات محلات علی خانی : رشد بافت فرسوده در شهر ورامین باید رفع شود فتح الله فرجی : جوان و جوانان مفاهیمی هستند که در سالهای اخیر در افکار عمومی و فضای سیاسی رونق پیدا کرده و سکه رایج بازار شده است احمد خانی : یکی از مهمترین عوامل ایجاد نظم و انظباط اجتماعی فرهنگ سازی ترافیک است که  لازمه زندگی شهری است.  ترافیک و مسأله حمل و نقل یکی از مهمترین فعالیت های مدیریت شهری هر جامعه ای است حسن حبیبی : اولویت شهری ورامین تبیین شود جعفر اردستانی : داشتن رویکرد اجتماعی و فرهنگی در برنامه ریزی ها و تعریف پروژه ها مهمترین اولویت شهر ورامین است محمد حسن فرجی : حذف سرعت گیر ها می تواند باعث کاهش مشکلات شهروندان در عبور و مرور شود محمد وصالپور : باز آفرینی شهری تضمین آینده شهری هداوند میرزایی : احداث باغ کتاب نیاز شهرورامین است فعالیت های شهرداری ورامین در نشریه وارنا شهر منتشر شد شورای اسلامی ورامین: خدمات آبفا ورامین شایسته تقدیر است شورای اسلامی شهر ورامین: شهرداری باید خدمات رسانی بهتری به مساجد در ماه مبارک رمضان داشته باشد
.