تاریخ خبر:۱۳۹۷ دوشنبه ۲۰ اسفند | انتشار دهنده: روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر ورامین |
پ

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شورای اسلامی شهر ورامین ؛

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران: پلیس با توزیع کنندگان مواد محترقه به شدت برخورد می کند

وارنا شهر – فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: پلیس برای مقابله با حوادث احتمالی شب چهارشنبه آخر سال با توزیع کنندگان مواد محترقه به شدت برخورد می کند.

سردار سیروس فتحی روز یکشنبه در جلسه هماهنگی مقابله با حوادث شب چهارشنبه آخر سال گفت: یکی از مهمترین راه های مقابله با حوادث احتمالی چهارشنبه آخر سال ، افزایش آگاهی جوانان و دانش آموزان است که در این زمینه آموزش و پرورش و دانشگاه ها باید یاریگر پلیس باشند.

وی اظهار داشت : برخورد با عاملان توزیع و تهیه مواد محترقه که باعث بروز حوادث شب چهارشنبه آخر سال می باشد و پلیس در انجام این مهم هیچ گونه اغماض نخواهد داشت.

فتحی تصریح کرد: در طول هفته های جاری چندین محموله شامل ده ها تن مواد محترقه و مواد اولیه ساخت این گونه لوازم در سطح شهرستان های شرق استان تهران شناسایی و توقیف شده است.

وی اظهار داشت: هم اکنون تمامی دستگاه های امدادی ، آتش نشانی و خدمات ایمنی ، ارگان های خدمات رسان ، اورژانس و پلیس در آماده باش کامل به سر برده و ضمن جلوگیری از بروز حوادث شب چهارشنبه آخر سال ، در صورت بروز حادثه نسبت به امداد رسانی اقدام می کنند.

وی همچنین با اشاره به اقدامات فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت : فرماندهی ویژه شرق استان تهران وظیفه رسیدگی به نظم و امنیت شهرستان های ورامین ، پیشوا ، قرچک ، پاکدشت ، پردیس ، دماوند و فیروزکوه با جمعیتی بالغ بر ۲ میلیون و ۱۵۰ هزار نفر را بر عهده دارد که این منطقه از نظر جمعیت پانزدهمین و از نظر وسعت هجدهمین منطقه از کشور را شامل می شود.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران افزود : طی دو سال فعالیت این فرماندهی بیش از ۴۵۰ قبضه سلاح گرم کشف، ۲۰۰ نفر از اراذل و اوباش تابلو و به نام دستگیر شده و ۶۰ باند بزرگ توزیع مواد مخدر در این منطقه منهدم شده اند به طوری که امروز به جرأت می توان اظهار داشت هیچ موردی از اقدامات این دست افراد در سطح منطقه به چشم نمی خورد.

وی با اشاره به آغاز تعطیلات نوروزی گفت: با آغاز تعطیلات نوروز و سفرهای این ایام ، کار پلیس با جدیت آغاز می شود ، هم اکنون ۷۵درصد از نیروهای پلیس در شرق استان تهران در آمادگی کامل به سر برده و با افتخار از امنیت مناطق مختلف شهری و روستایی حراست می نمایند.

فتحی گفت: پیشگیری از جرم مهمترین عامل در کاهش حوادث و جرائم خرد دارد و لازم است تا مردم و مسوولین ادارات پیش از تعطیلات نوروز نسبت به رعایت اصول ایمنی اقدام و راه را برای سرقت های احتمالی افراد مسدود کنند.

وی بیان داشت: هم اکنون ۴ هزار نیروی کمکی برای حراست از امنیت شهروندان در اختیار فرماندهی ویژه انتظامی ویژه شرق استان تهران قرار گرفته است.

پیوند کوتاه
آخــرین خبــرها
گزارش تصویری / تقدیر فرماندار و شهردار ورامین از اعضای شورای اسلامی شهر به مناسبت روز شوراها دستور شورای شهر به شهرداری ورامین برای خرید کالاهای تولید داخل بودجه ۲ هزار میلیارد ریالی شهرداری ورامین تصویب شد دیدار شهردار واعضای شورای اسلامی شهر با جانشین فرماندهی انتظامی و راهور شهرستان ورامین جلسه ساماندهی و جمع آوری سگهای ولگرد در سطح شهر ورامین مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری با رییس شورای اسلامی شهر ورامین دیدار کرد. روسای کمیسیون های شورای اسلامی شهر ورامین مشخص شد «جعفر اردستانی» رئیس شورای شهر ورامین شد سید رضا احمدی ریئس شورای اسلامی شهر ورامین طی پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت خانم زهرا هداوند میرزایی :مساجد را به عنوان محل رسیدگی به امور مردم در شهر قرار دادیم نامگذاری خیابانی به نام شهدای اصناف در ورامین/ تقویت همکاری بین مدیران شهری و اتاق اصناف سید رضا احمدی: رهاسازی فاضلاب خانگی و اماکن عمومی به نهر های آبهای سطحی، باعث آلودگی زمین های کشاورزی می‌شود شماره جدید نشریه وارنا شهر شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین منتشر شد. اولویت شورای اسلامی شهر ورامین در رسیدگی جدی مشکلات محلات علی خانی : رشد بافت فرسوده در شهر ورامین باید رفع شود فتح الله فرجی : جوان و جوانان مفاهیمی هستند که در سالهای اخیر در افکار عمومی و فضای سیاسی رونق پیدا کرده و سکه رایج بازار شده است احمد خانی : یکی از مهمترین عوامل ایجاد نظم و انظباط اجتماعی فرهنگ سازی ترافیک است که  لازمه زندگی شهری است.  ترافیک و مسأله حمل و نقل یکی از مهمترین فعالیت های مدیریت شهری هر جامعه ای است حسن حبیبی : اولویت شهری ورامین تبیین شود جعفر اردستانی : داشتن رویکرد اجتماعی و فرهنگی در برنامه ریزی ها و تعریف پروژه ها مهمترین اولویت شهر ورامین است محمد حسن فرجی : حذف سرعت گیر ها می تواند باعث کاهش مشکلات شهروندان در عبور و مرور شود محمد وصالپور : باز آفرینی شهری تضمین آینده شهری هداوند میرزایی : احداث باغ کتاب نیاز شهرورامین است فعالیت های شهرداری ورامین در نشریه وارنا شهر منتشر شد شورای اسلامی ورامین: خدمات آبفا ورامین شایسته تقدیر است شورای اسلامی شهر ورامین: شهرداری باید خدمات رسانی بهتری به مساجد در ماه مبارک رمضان داشته باشد
.