دوشنبه ۰۲ ارد ۱۳۹۸ - Monday 22 April 2019
وارنا شهر-مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین از آمادگی کامل نیروهای این سازمان برای مقابله با حوادث احتمالی چهارشنبه آخر سال خبر داد .

محمد خانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار وارنا شهر افزود: نیروهای امداد و نجات و آتش نشانان این سازمان از امروز در حالت آماده باش کامل به سر برده و با بهره گیری از ظرفیت کامل نیروهای خود آماده مقابله با حوادث احتمالی در چهارشنبه آخر سال هستند.

وی یکی از مهمترین اقدامات در کاهش خسارت های چهارشنبه آخر سال را اقدامات فرهنگی و اطلاع رسانی مناسب دانست و گفت: با حضور کارشناسان سازمان آتش نشانی در مدارس و مساجد، خطرات احتمالی ناشی از استفاده از مواد محترقه به جوانان و دانش آموزان ارائه شد.

خانی سرکشی به جایگاه های عرضه سوخت شهرستان را از دیگر اقدامات این سازمان برشمرد و یادآور شد: وسایل اطفاء حریق و سطل های شن موجود در جایگاه عرضه سوخت بررسی و نقص های جایگاه ها نیز رفع شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین با بیان اینکه نیروهای اورژانس، امداد و نجات، بیمارستان ها، نیروی انتظامی و مراکز درمانی شهرستان ورامین نیز آماده باش هستند، افزود: سال گذشته مراسم چهارشنبه آخر سال بدون حادثه سپری شد.