دوشنبه ۰۲ ارد ۱۳۹۸ - Monday 22 April 2019
وارنا شهر-سی و دومین شماره نشریه وارنا شهر شورای اسلامی شهر ورامین منتشر و در اختیار شهروندان ورامین و منطقه خبرآباد قرار گرفت.

“حسن خوانساریان”رییس روابط عمومی شورای اسلامی شهر ورامین افزود:امروز جمعه ٢٩ اسفند ماه یکهزار و سیصد و نود سه شمسی سی و دومین شماره ماهنامه نشریه وارنا شهر به تعداد ۵٠٠٠ نسخه چاپ و در بین شهروندان ورامینی گذاشته شد .
وی در خصوص مطالب منتشر شده گفت:مطالب این نشریه شامل خدمات شهرداری و مصوبه های شورای اسلامی شهر ورامین در زمینه های عمرانی, خدماتی و فرهنگی می باشد.
خوانساریان با بیان اینکه همواره سعی خواهیم کرد تا خدمات انجام شده توسط شهرداری را به افکار عمومی انعکاس دهیم اظهار داشت:شهروندان می توانند در صورت مشاهده مشکلی در منطقه یا محل سکونت خود آنرا به سامانه ١٣٧ منعکس نمایند.
وی ادامه داد:وبسایت اطلاع رسانی وارنا شهر یک پایگاه تازه تاسیس شده می باشد و امیدوارم شهروندان عزیز مارا در ارایه مطالب و مسایل شهر یاری رسانده تا بتوانیم شهری زیبا و در خور شان همشهریان ورامینی داشته باشیم.

حسن خوانساریان در پایان از همه عوامل اجرایی و کارکنان شورای اسلامی شهر ورامین ، پرسنل امور اداری و حراست شهرداری که در کار پخش نشریه وارنا شهر همکاری کردند تشکر و قدردانی نمود.

IMG_۲۰۱۵۰۳۲۰_۱۴۲۹۴۰IMG_۲۰۱۵۰۳۲۰_۱۴۳۰۱۸IMG_۲۰۱۵۰۳۲۰_۱۵۱۵۴۱IMG_۲۰۱۵۰۳۲۰_۱۳۵۸۳۲