| انتشار دهنده: روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر ورامین |

تعداد بازدید خبر: 1,243

گلایه از برخی مسئولان ورامین/ مدیران نباید از مردم عقب بمانند

"وارنا شهر" - امام جمعه موقت ورامین با انتقاد شدید از بی تفاوتی برخی مسئولان و مدیران این شهرستان نسبت به یادواره های شهدا و برنامه های فرهنگی گفت: مدیران نباید از مردم عقب بمانند.

به گزارش وارنا شهر،حجت الاسلام سید محسن محمودی با اشاره به بی تفاوتی ناراحت کننده برخی مدیران و مسئولان شهرستان ورامین نسبت به حضور و همکاری در برنامه های فرهنگی و انقلابی این شهرستان اظهار داشت: بر اساس آمارها برای هر میزی در نظام اسلامی، خون مطهر ۷۰ شهید بر زمین ریخته شده است.

امام جمعه موقت ورامین افزود: هر مدیری باید بداند که نسبت به خون مطهر شهدای انقلاب اسلامی مسئول است و باید روزی برای عملکرد خود در پیشگاه الهی پاسخگو باشد.

***برای هر میزی در نظام اسلامی خون ۷۰ شهید بر زمین ریخته شده است

وی با انتقاد از عدم حضور برخی مدیران ورامین در برنامه های فرهنگی و مذهبی این منطقه ادامه داد: متأسفانه برخی مدیران شهرستان نسبت به حضور در برنامه های مختلف فرهنگی و دینی بی توجهند در حالی که همین افراد برای برخی برنامه های دیگر همواره حضوری فعالانه داشته اند و این امر مایه گلایه مندی است.

محمودی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تلاش برخی افراد برای حضور فتنه گران در این شهرستان اضافه کرد: برخی افراد تلاش دارند تا زمینه حضور فتنه گران و یا ساکتین فتنه را در ورامین فراهم کنند اما باید بدانند که این دیار جای فتنه گران نیست.

***برخی به دنبال حضور فتنه گران در ورامین هستند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستانهای استان تهران عنوان کرد: مردم ورامین در فتنه ۸۸ با پای پیاده و کفن پوش به سوی بیت مقام معظم رهبری حرکت کردند و در سالگرد حماسه ۹ دی نیز همواره حضوری فعال و دشمن شکن داشتند و نشان دادند که چه نظری نسبت به فتنه گران دارند.

این مسئول بیان داشت: مردم در جریان فتنه ۸۸ و حماسه نهم دی نشان دادند که از هوشیاری و بصیرت بالایی برخوردارند و از بسیاری مدیران و خواص جلوتر هستند ، مسئولان نظام اسلامی هیچگاه نباید از مردم عقب بمانند.

پیوند کوتاه
خبرهای مرتبط
آخــرین خبــرها
صورت جامع و هزینه شهرداری در شش ماهه اول سال ۱۴۰۲ صورت جامع و هزینه شهرداری در شش ماهه دوم سال ۱۴۰۱ پنجاه و چهارمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار شد. دیدار اعضاءشورای اسلامی شهر ورامین با فرمانده سپاه بررسی ساماندهی روز بازارها و وانت بارها در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر ورامین پنجاه و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی ،اجتماعی برگزار شد چهل و ششمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار شد کمیته فرهنگی مذهبی شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید دیدار رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر با دادستان شهر بازدید رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر از کارگاههای شیشه وآبگینه ورامین دیداراعضا شورای اسلامی شهر با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تجلیل فرماندار و امام جمعه موقت از رئیس و اعضاءشورای اسلامی شهرورامین بازدید رئیس و اعضاء کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی ازمحل احداث آرامستان جدید شهر اختتامیه نخستین عهدواره چهله مهدویت برگزار شد کمیته بهداشت و محیط زیست کمیسیون فرهنگی اجتماعی تشکیل شد درروز اول مسابقات گروه دو لیگ جوانان مناطق کشورکه به میزبانی ورامین در سالن شهید مهر جو عبدل آباد برگزار میشود ، جعفر اردستانی نائب رئیس شورای اسلامی شهر و ابوالفضل جعفری رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر بهمراه فرماندار و معاونین ایشان حضور یافتند و با بازیکنان تیم های شهر ورامین از نزدیک گفتگو و برایشن آرزوی موفقیت نمودند. کمیته اجتماعی کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهرورامین تشکیل شد بازدید اعضاءکمیسیون توسعه وعمران از پارک ۱۵خرداد جهت بررسی مشکلات آن بودجه ۱۴۰۱ شهرداری ورامین تصویب شد با حضور رئیس و اعضاءکمیسیون توسعه و عمران شورای اسلامی شهر،شهردارو مدیران مناطق شهرداری جلسه برگزارشد ۲۲بهمن ۱۴۰۰ کمیسیون توسعه عمران شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید بازدید رئیس و اعضاء کمیسیون فرهنگی اجتماعی از مرکز شبانه روزی دنیای نو کمیته فرهنگی مذهبی کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار گردید مراسم افتتاحیه نمایشگاه کار آفرینی و دستاورد های روستایی و عشایری شهرستان ورامین
.