دوشنبه ۰۲ ارد ۱۳۹۸ - Monday 22 April 2019
وارنا شهر- لحظاتی پیش رییس بنیاد شهید انقلاب اسلامی شهرستان ورامین در شورای اسلامی شهر ورامین حاضر و با اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ورامین دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش خبرنگار وارنا شهر “پور جوادی”رییس بنیاد شهید انقلاب اسلامی شهرستان ورامین به منظور تعامل و تبادل بیشتر شورا و شهرداری ورامین در جلسه علنی شورا حاضر و با اعضای شورا دیدار و گفت و گو کرد.
پور جوادی با تشکر و قدردانی از اعضای شورای شهر و شهردار ورامین اظهار داشت:۹۵ درصد بودجه بنیاد شهید و امور ایثارگران صرف هزینه و پرداخت حقوق و مزایای جانبازان و ایثارگران می شود.
وی با بیان اینکه هزینه تحصیلی جانبازان در بنیاد شهید انقلاب اسلامی نیم میلیارد تومان می باشد ادامه داد:هزینه درمان هر جانباز بالای ۷۰ درصد حدود دو میلیون تومان می باشد و این هزینه توسط بنیاد پرداخت می شود.
رییس بنیاد شهید گفت:میانگین سنی والدین شهدا ۸۵ سال بوده و اکثر آنها توان حرکت و تکاپوی لازم را به دلیل کهولت سن ندارند.
رییس شورای اسلامی شهر نیز با خوشامد و خیر مقدم به رییس بنیاد شهید ورامین برای وی اظهار موفقیت در کارها و خدمتگزاری به خانواده های شهدا و جانبازان کرد.
سید محسن رضایی افزود:اکثر اعضای شورای اسلامی شهر ورامین از خانواده های شهدا ، جانبازان و ایثارگران بوده و از هیچ تلاش و کوششی برای کمک به ایثارگران دریغ نخواهند کرد.
در پایان مقرر شد که برای همکاری و تعامل بیشتر بنیاد شهید و امور ایثارگران با شورا و شهرداری توسط رییس کمیسیون فرهنگی “زهرا هداوند میرزایی” بررسی و مورد تایید قرار گیرد.
جلسه امروز شورای اسلامی شهر با حضور”مهندس علی حیدریان” شهرداری ورامین و معاونین شهرداری برگزار شد.

IMG_۲۰۱۵۰۴۰۷_۰۸۱۳۱۲IMG_۲۰۱۵۰۴۰۷_۰۸۱۵۰۰IMG_۲۰۱۵۰۴۰۷_۰۸۱۴۱۸IMG_۲۰۱۵۰۴۰۷_۰۸۱۳۳۵IMG_۲۰۱۵۰۴۰۷_۰۸۱۴۲۵IMG_۲۰۱۵۰۴۰۷_۰۸۱۵۱۰