دوشنبه ۰۵ فرو ۱۳۹۸ - Monday 25 March 2019
وارنا شهر-مهندس علی خانی عضو شورای اسلامی شهر ورامین گفت:با حمایت و مساعدت سایر اعضای شورای اسلامی شهر ورامین ایجاد فضای سبز (پارک) و ساخت مصلی نماز جمعه خیرآباد یکی از مهمترین برنامه ها بوده که به طور جدی پیگیری خواهم کرد .

علی خانی امروز پس از پایان جلسه شورای شهر ورامین  در جمع خبرنگاران حضور یافت و افزود:سال هاست که منطقه خیرآباد و مدرس با توجه به وسعت و جمعیت از داشتن فضای سبز و مکانی برای تفریح خانواده در فقر بسر می برد و باید ترتیبی اتخاذ کنیم تا این مهم برای همشهریان منطقه خیرآباد فراهم شود.

علی خانی با تشکر  از همکاری و مساعدت سایر اعضای شورای اسلامی شهرورامین  به منطقه خیرآباد و مدرس اظهار داشت:منطقه خیرآباد و مدرس از مناطق محروم بوده و چهره شهر خود بیانگر این واقعیت می باشد.

وی به پیگیری رییس شورای اسلامی شهر ورامین برای شهرک صنعتی ورامین از استانداری تهران اشاره کرد و افزود:با هماهنگی به عمل آمده با شهردار ورامین مقرر گردید تا در امسال نیز وضعیت مناطق و کوچه های خیرآباد برای آسفالت و … توجه بیشتری شود.

علی خانی به عدم وجود مصلی برای برگزاری نمازجمعه در خیرآباد اشاره کرد و افزود:امیدواریم این موضوع مهم نیز با اختصاص زمین مناسب برای ساخت مصلی هموار گردد.