دوشنبه ۰۲ ارد ۱۳۹۸ - Monday 22 April 2019
وارنا شهر-روز گذشته معاون حمل و نقل و ترافیک به اتفاق مدیرعاملان سازمان های تاکسیرانی و اتوبوسرانی شهرداری منطقه 20، ضمن دیدار با نایب رییس شورای اسلامی و معاون حمل و نقل و ترافیک با مدیر عاملان سازمان های تاکسیرانی و اتوبوسرانی شهرداری ورامین بر ادامه همکاری با یکدیگر تاکید کردند.

بر اساس این گزارش اسفراینی نژاد معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲۰ تهران با حضور در سازمان تاکسیرانی شهرداری ورامین اظهار داشت:بیش از ۴۸۰ دستگاه اتوبوس در این منطقه کار سرویس دهی به همشهریان را انجام می دهند که ۸۰ درصد خدمات دهی توسط بخش خصوصی انجام می شود.
اسفراینی نژاد تاکید کرد:اتوبوسرانی منطقه ۲۰ شهرداری تهران رتبه اول در عدم تاخیر در ارائه سرویس دهی به شهروندان را در سطح شهر تهران کسب نموده و این معاونت آمادگی انتقال تجارب به دست آمده را به سازمان های اتوبوسرانی و تاکسیرانی شهرداری ورامین را در صورت تمایل دارد.
در ادامه این دیدار جعفر اردستانی نائب رییس شورای اسلامی شهر ورامین با حضور در جلسه مشترک مسئولین و مدیران شهرداری های منطقه ۲۰ و ورامین بر ادامه همکاری بین آنها تاکید کرد و افزود:تفاوت این جلسه با جلسات دیگر اینست که مشکلات موجود با حضور دو طرف اصلی در شهرداری ها بررسی و راهکارهای ارائه شده در خصوص مشکلات پایانه ها کارشناسی می باشد.
اردستانی با تقسیم بندی نیروی انتظامی در استان تهران اظهار داشت:با توجه به کار بزرگی که در شهرستان ورامین صورت گرفت نیروی انتظامی جنوب شرق استان تهران به مرکزیت شهر ورامین کار خدمات دهی به چندین شهرستان را انجام می دهد که این مهم سرآغاز خوبی برای همکاری با سایر شهرستان های همجوار می باشد.
نایب رییس شورای اسلامی شهر ورامین با اعلام رضایت از مشارکت شهروندان ورامینی در رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی گفت:از زمانی که معاونت حمل و نقل و ترافیک در شهرداری ورامین مستقر شده است شاهد اقدامات خوبی بوده ایم که بازشدن گره های ترافیکی یکی از این اقدامات مهم و اساسی می باشد.
حسین دهقان معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری ورامین نیز در این دیدار از اقدامات صورت گرفته توسط این معاونت گزارش داد و افزود:بحمدلله با همکاری مسئولین شهرداری منطقه ۲۰ توانستیم مشکل مهمی را که موجب آزردگی فکری و روحی همشهریان به خصوص بانوان می شد را با احداث ایستگاه تاکسی در متروی شهرری بر طرف نماییم.
دهقان بر اراده جدی شهرداری ورامین برای بهره مندی از سیستم های جی.پی.اس بر روی اتوبوس ها و تاکسی های شهر خبر داد و اظهار داشت:حدود۹۰ دستگاه اتوبوس کار سرویس دهی به همشهریان را به عهده دارند که ۲۰ درصد مالکیت این اتوبوس ها مربوط به شهرداری و الباقی در اختیار بخش خصوصی می باشد.
مسعود نفری مدیرعامل اتوبوسرانی نیز در این دیدار از نصب جی.پی.اس بروی اتوبوس های شهری خبرداد و اظهار امیدواری کرد با تعامل دو طرفه بتوان در ارائه خدمات بهتر با کیفیت بیشتر رضایت شهروندان ورامینی را جلب نمود.
نفری ادامه داد:سازمان اتوبوسرانی شهرداری ورامین به عنوان بازوی سازمان تاکسیرانی ورامین در ساعات شبانه روز با اعزام اتوبوس های بین شهری به ایستگاه متروی شهرری در کنار تاکسی های این خط کار سرویس دهی به مسافرین را انجام می دهد.

سید حسن حسینی نسب مدیر عامل تاکسیرانی شهرداری ورامین نیز با تقدیر و تشکر از زحمات مسئولین شهرداری منطقه ۲۰ ادامه داد:کار احداث ایستگاه تاکسی در متروی شهرری اقدام مهم و بزرگی بود که با همکاری و همیاری معاون حمل و نقل و سازمان های تاکسیرانی و اتوبوسرانی شهرری به منصه ظهور پیوست.
در پایان این دیدار طی مراسمی از زحمات معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲۰ و مدیران سازمان های تاکسیرانی و اتوبوسرانی این منطقه با دادن لوح هایی به رسم یادبود تقدیر و تشکر گردید.

IMG_8158IMG_8170IMG_8182IMG_8155
تهیه و تنظیم از :حسن خوانساریان

عکس از:محسن نوایی