دوشنبه ۰۵ فرو ۱۳۹۸ - Monday 25 March 2019
وارنا شهر- رییس شورای اسلامی در مراسم افتتاح شهرک 700 واحدی مسکن مهر که همزمان با ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی عج برگزار شد در جریان کمبود ها و کاستی های این محل در خصوص جانمایی محل مسجد برای ساخت توسط اهالی محل قرار گرفت و قول مساعد داد با همکاری شهردار ی ورامین نسبت به رفع این کمبود مهم اقدام شود.

شهرک ۷۰۰ واحدی شقایق یکی از طرح های مسکن مهر بوده که خوشبختانه تعداد زیادی از شهروندان ورامینی توانسته اند با سرمایه گذاری در این پروژه صاحب یک باب مسکن مهر شوند.
این پروژه در کنار دو پارک و فضای سبز بزرگ ورامین از جمله پارک شقایق و پارک بزرگ آزادگان قرار گرفته که در نوع خود موقعیت این شهرک را منحصر به فرد نموده است.
اهالی این منطقه تصمیم گرفتند که همزمان با ولادت با سعادت حضرت ولی عصر عج افتتاح نمادینی با حضور مسئولین شهرستان برگزار نمایند که بر همین اساس “سید محسن رضایی” رییس شورای اسلامی شهر ورامین نیز به نمایندگی از سایر اعضای شورا در این مراسم حضور پیدا کرد.
مردم خوب و زحمتکش این منطقه در جریان بازدید رییس شورای اسلامی از این پروژه درخواست کردند تا نسبت به جانمایی و ساخت مسجد و فضای سبز توسط شهرداری ورامین اقدام گردد که مقرر شد قطعه زمینی که مقابل این پروژه می باشد نوع کاربری آن مشخص شود تا اقدامات بعدی صورت پذیرد.
بر اساس این گزارش مقرر گردید چنانچه ملک مذکور کاربری مسجد داشته باشد خود اهالی محل (شهرک شقایق) نسبت به ساخت آن از طریق کمک های مردمی اقدام نمایند.
همچنین زمین مقابل این مجتمع در صورت داشتن کاربری فضای سبز طبق بررسی های بعدی توسط شهرداری مقرر گردید که این مهم نیز برای رفاه حال ساکنین این منطقه فراهم گردد.
یکی از اقدامات خوب و قابل رویت در این شهرک تازه تاسیس شده در زمان تصدی شهرداری مهندس حیدریان ایجاد جاده آسفالت برای عبور و مرور شهروندان و خطوط تاکسیرانی بوده که موجب تقدیر و تشکر اهالی نیز قرار گرفت.