دوشنبه ۰۵ فرو ۱۳۹۸ - Monday 25 March 2019
وارنا شهر-مراسم تحلیف دو عضو جدید شورا "فتح اله فرجی" و "حسن حبیبی" با حضور اعضای شورای اسلامی شهر ورامین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار وارنا شهر مراسم تحلیف اعضای جدید شورای اسلامی امروز یکشنبه صبح در صحن علنی شورا برگزار شد.
ابتدای این جلسه چند کلامی از کلام الله مجید توسط عضو جدید شورا فتح الله فرجی تلاوت و جلسه آغاز شد.
جعفر ارستانی نایب رییس شورای اسلامی شهر ورامین با گرامیداشت سالروز شهادت حضرت آیت الله دکتر بهشتی و تسلیت به مناسبت شهادت حضرت خدیجه اظهار داشت:امیدوارم با حضور این دو عضو جدید آقایان حبیبی و فرجی شاهد خدمات و وفاق همدلی بیشتر باشیم.

زهرا هداوند میرزایی عضو شورای اسلامی شهر ورامین نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و شهادت دکتر بهشتی عنوان داشت:بسیار خوشحال و خرسند هستیم که در ماه پر خیر و برکت رمضان شاهد حضور دو برادر بسیجی و ولایی در شورای شهر هستیم و برای این عزیزان آرزوی توفیق و سلامتی در ارایه خدمت به همشهریان را داریم.
هداوند میرزایی به وحدت رویه در کارها اشاره و تاکید کرد باید با بررسی نقاط قوت و ضعف شورا،در صدد رفع کمبودها و نقاط ضعف خودمان در شورا برای ارائه خدمت رسانی مطلوبتر به شهروندان تلاش نمود.
محمد وصال پور رییس شورای اسلامی شهرستان ورامین و عضو شورای اسلامی شهر نیز با خیر مقدم به اعضای جدید الورود به شورا اظهار داشت:نوکری و خادم بودن مردم یک سعادت بزرگی است که این عزیزان با اطمینان به ما این بار امانت را بر دوش ما گذاشته و خدای بزرگ را بابت این اعتماد شاکر و سپاس گزاریم.
محمد حسن فرجی،علی خانی،رضا مهماننواز،محمد وصال پور،سید رضا احمدی،محمد شیرکوند،محسن عابدلو،اکرم تاجیک و شقایق میرزایی با آرزوی مؤفقیت برای دو عضو مستعفی سید محسن رضایی و بهزاد حسینی به اعضای راه یافته به شورا خیر مقدم عرض نمودند.
طبق اعلام نائب رییس جلسه جعفر اردستانی مقرر شد جلسه بعدی ساعت ۶ صبح در روز سه شنبه تشکیل و اعضای شورا نسبت به انتخاب رییس شورا اقدام نمایند.

در این جلسه نیز اعضای جدید با قرائت سوگند نامه بر ادامه همکاری و تعهد خود به مردم تاکید کردند.

در پایان جلسه نیز اعضای شورای اسلامی شهر ورامین با هم عکس یادگاری گرفتند.
عکس از :سید محمد حسینیIMG_8598IMG_8612IMG_8595IMG_8601