| انتشار دهنده: روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر ورامین |

تعداد بازدید خبر: 1,161

دیدار شهردار و اعضای شورای شهر ورامین با جانبازان قطع نخاعی شهرستان +گزارش تصویری

وارنا شهر-شهردار و چند تن از اعضای شورای شهر ورامین به پاس قدردانی از مجاهدت ها و رشادت های جانبازان جنگ تحمیلی امروز (شنبه) با دو تن از جانبازان شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش خبرنگار وارنا شهر “مهندس علی حیدریان”با حضور در منزل دو تن از جانبازان قطع نخاعی شهرستان ورامین”غلامعلی خاوری” و “رحیم شاهسوند داوودی” از رشادت ها و ایثار و فداکاری این یادگاران جبهه و جنگ تشکر و قدردانی نمود.
حیدریان اظهار داشت: تکریم و قدر شناسی از جانبازان و ایثارگران انقلاب اسلامی به ویژه جانبازان قطع نخاعی ، فضیلتی بزرگ و عملی ارزشمند می باشد و خدای متعال را بابت اعطای این فرصت به مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین شاکریم.
در این دیدار “محمد وصالپور”از اعضای شورای اسلامی شهر ورامین نیز ضمن تجلیل از جانبازان به خواسته ها و پیشنهادهای آنها گوش سپرد و از صبر و بردباری حماسه آفرینان هشت سال دفاع مقدس تقدیر بعمل آورد و برای آنها آرزوی بهبودی و سلامتی کرد.
“جعفر اردستانی” نایب رییس شورای شهر که در این دیدار حضور داشت،افزود: ایثار و از خود گذشتگی شما عزیزان باعث سربلندی و عزت کشور مان در جهان گردیده و این افتخار با همت همه ایثار گران ، جانبازان و خانواده معظم شهدا بدست آمده است.

در این بازدید جانبازان از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین و “دکتر نقوی”نماینده مردم شهرستان ورامین در مجلس شورای اسلامی و”محمد حسن فرجی”،”اکرم تاجیک”،”زهرا هداوند میرزایی” از اعضای شورای شهر و “محمد صمدی”مدیر امور اداری و “محمد علی اولادی” مسئول امور ایثارگران شهرداری که در این دیدار حضور داشتند به گرمی استقبال کردند.

عکس از:واحد ایثارگران

دیدار با جانبازان نخاعیدیدار با جانبازان قطع نخاعی20150107_16435820150107_162729

Print
پیوند کوتاه
خبرهای مرتبط
آخــرین خبــرها
صورت جامع و هزینه شهرداری در شش ماهه اول سال ۱۴۰۲ صورت جامع و هزینه شهرداری در شش ماهه دوم سال ۱۴۰۱ پنجاه و چهارمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار شد. دیدار اعضاءشورای اسلامی شهر ورامین با فرمانده سپاه بررسی ساماندهی روز بازارها و وانت بارها در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر ورامین پنجاه و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی ،اجتماعی برگزار شد چهل و ششمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار شد کمیته فرهنگی مذهبی شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید دیدار رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر با دادستان شهر بازدید رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر از کارگاههای شیشه وآبگینه ورامین دیداراعضا شورای اسلامی شهر با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تجلیل فرماندار و امام جمعه موقت از رئیس و اعضاءشورای اسلامی شهرورامین بازدید رئیس و اعضاء کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی ازمحل احداث آرامستان جدید شهر اختتامیه نخستین عهدواره چهله مهدویت برگزار شد کمیته بهداشت و محیط زیست کمیسیون فرهنگی اجتماعی تشکیل شد درروز اول مسابقات گروه دو لیگ جوانان مناطق کشورکه به میزبانی ورامین در سالن شهید مهر جو عبدل آباد برگزار میشود ، جعفر اردستانی نائب رئیس شورای اسلامی شهر و ابوالفضل جعفری رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر بهمراه فرماندار و معاونین ایشان حضور یافتند و با بازیکنان تیم های شهر ورامین از نزدیک گفتگو و برایشن آرزوی موفقیت نمودند. کمیته اجتماعی کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهرورامین تشکیل شد بازدید اعضاءکمیسیون توسعه وعمران از پارک ۱۵خرداد جهت بررسی مشکلات آن بودجه ۱۴۰۱ شهرداری ورامین تصویب شد با حضور رئیس و اعضاءکمیسیون توسعه و عمران شورای اسلامی شهر،شهردارو مدیران مناطق شهرداری جلسه برگزارشد ۲۲بهمن ۱۴۰۰ کمیسیون توسعه عمران شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید بازدید رئیس و اعضاء کمیسیون فرهنگی اجتماعی از مرکز شبانه روزی دنیای نو کمیته فرهنگی مذهبی کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار گردید مراسم افتتاحیه نمایشگاه کار آفرینی و دستاورد های روستایی و عشایری شهرستان ورامین
.