| انتشار دهنده: روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر ورامین |

تعداد بازدید خبر: 978

معاون استاندار تهران: بهبود معیشت کارمندان در برنامه های دولت قرار دارد

وارنا شهر - معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران گفت: بهبود معیشت کارکنان در سال آینده در دستور کار دولت قرار دارد و تلاش داریم تا به عنوان متولیان امر ، نیازهای حداقلی کارکنان دولت را برآورده کنیم.

غلامحسین مظفری روز یکشنبه در کارگاه آموزشی معاونین و روسای برنامه ریزی، اداری مالی و روسای اداری عاملان ذی حساب پاکدشت که محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: در حال حاضر اقتصاد کشور شرایط دشواری را طی می کند که علاوه بر رکود اقتصادی ، شاهد تورم نیز می باشیم .

وی گفت: علاوه بر این مشکلات، شاهد قیمت نزولی نفت در روزهای اخیر هستیم که این امر می توان چالش های پیش رو را افزایش دهد.

وی اظهار داشت: یکی از خوشحالی های ما در بلند مدت، عدم وابستگی اقتصادی به نفت است و کاهش این امر را می توان در طول سال های اخیر شاهد باشیم هر چند که کاهش وابستگی به نفت در کوتاه مدت می تواند مشکلاتی را در کشور ایجاد کند.

مظفری تصریح کرد: بیش از ۸۰ درصد از بودجه سال ۹۴ به امور جاری اختصاص دارد و مدیران مالی باید با هنر خود بودجه ها را مدیریت کنند.

معاون استاندار تهران گفت: پیچیدگی ها و مشکلاتی که در استانداری تهران وجود دارد قابل مقایسه با استانداری های دیگر نیست و هر کدام از شهرستان های استان تهران نیز مشکلاتی معادل یک استان دارند .

وی تصریح کرد: استانی شدن بودجه در گذشته یکی از مشکلات مسوولان است زیرا در این زمینه تدابیری اندیشیده نشده تا بتوانیم سطح را ارتقا داده و حداقل نیازها را برطرف کنیم.

مظفری انضباط مالی را مهمترین وظایف مسوولین یاد کرد و از فرمانداری های خواست تا بر این امر نظارت کامل داشته باشند.

وی تأکید کرد: در شرایطی که اقتصاد کشور با مشکل روبرواست باید با مدیریت صحیح از حداقل امکانات، بهترین استفاده را برده و با در نظر گرفتن اولویت ها، روحیه تلاش و انگیزه را در افراد بالا ببریم.

پیوند کوتاه
خبرهای مرتبط
آخــرین خبــرها
صورت جامع و هزینه شهرداری در شش ماهه اول سال ۱۴۰۲ صورت جامع و هزینه شهرداری در شش ماهه دوم سال ۱۴۰۱ پنجاه و چهارمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار شد. دیدار اعضاءشورای اسلامی شهر ورامین با فرمانده سپاه بررسی ساماندهی روز بازارها و وانت بارها در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر ورامین پنجاه و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی ،اجتماعی برگزار شد چهل و ششمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار شد کمیته فرهنگی مذهبی شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید دیدار رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر با دادستان شهر بازدید رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر از کارگاههای شیشه وآبگینه ورامین دیداراعضا شورای اسلامی شهر با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تجلیل فرماندار و امام جمعه موقت از رئیس و اعضاءشورای اسلامی شهرورامین بازدید رئیس و اعضاء کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی ازمحل احداث آرامستان جدید شهر اختتامیه نخستین عهدواره چهله مهدویت برگزار شد کمیته بهداشت و محیط زیست کمیسیون فرهنگی اجتماعی تشکیل شد درروز اول مسابقات گروه دو لیگ جوانان مناطق کشورکه به میزبانی ورامین در سالن شهید مهر جو عبدل آباد برگزار میشود ، جعفر اردستانی نائب رئیس شورای اسلامی شهر و ابوالفضل جعفری رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر بهمراه فرماندار و معاونین ایشان حضور یافتند و با بازیکنان تیم های شهر ورامین از نزدیک گفتگو و برایشن آرزوی موفقیت نمودند. کمیته اجتماعی کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهرورامین تشکیل شد بازدید اعضاءکمیسیون توسعه وعمران از پارک ۱۵خرداد جهت بررسی مشکلات آن بودجه ۱۴۰۱ شهرداری ورامین تصویب شد با حضور رئیس و اعضاءکمیسیون توسعه و عمران شورای اسلامی شهر،شهردارو مدیران مناطق شهرداری جلسه برگزارشد ۲۲بهمن ۱۴۰۰ کمیسیون توسعه عمران شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید بازدید رئیس و اعضاء کمیسیون فرهنگی اجتماعی از مرکز شبانه روزی دنیای نو کمیته فرهنگی مذهبی کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار گردید مراسم افتتاحیه نمایشگاه کار آفرینی و دستاورد های روستایی و عشایری شهرستان ورامین
.