دوشنبه ۰۵ فرو ۱۳۹۸ - Monday 25 March 2019
سید رضا احمدی رئیس شورای اسلامی شهر ، فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت صاحب الزمان(عج) را به محضر رهبر معظم انقلاب و مردم شهیدپرور ورامین تبریک گفت .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، متن این پیام ، به شرح ذیل می باشد :

بسم الله الرحمن الرحیم
مهدى (عج) از فرزندان من است که چهره اش چون ستاره تابان است . حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله )
ای طلوع صبحدم نور دگر آورده ای
آفتابی بهتر از شمس و قمر آورده ای
شاهدی از جان و دل محبوبتر آورده ای
یا که وجه الله بر اهل نظر آورده ای

نیمه شعبان، آفتابی ترین روز خلقت است. روزی است که درخشان ترین ستاره را، تقویم خدا در بر گرفته. روزی است که زیستن و شکفتن های ابدی آغاز می شود و زمین، مژدگانی شکوفه زاری پر طراوت را، دریافت می کند. روزی است که حنجره ها، نوای سبز آرامش سر می دهند. آسمان، دیبای اطلسی خود را می پوشد و محو رسیدن او می شود. روزهای خوب به استقبال جمال موعود، می دوند و جاده های فرو رفته در مه، از پشت کوه ها بیرون می آیند و به قنوت دستان منتظر، گره می خورند. جمال موعود او را که یادگار پیامبران، چکیده ابراهیم(ع) عصاره محمد(ص) و اکسیر آزادگی است ، می ستاییم.

اینجانب، میلاد یگانه‌ منجی عالم بشریت‌،حضرت ولی‌عصر (ارواحنا له الفداه) که به نام روز سربازان گمنام امام زمان(عج) نامگذاری شده است را به مقام عظمای ولایت و امامت حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و همه مسلمین جهان، مردم شهید پرور ورامین و سربازان گمنام آن حضرت که بدون تردید در تأمین امنیت و آرامش ایران اسلامی سهم بسزایی دارند ، تبریک و تهنیت عرض نموده، از درگاه خداوند منان ، تعجیل در فرج آن حضرت و همچنین توفیق خدمتگزاری در عصر ظهور ایشان را برای همه محبین و مسلمین جهان مسئلت می نمایم.

سیدرضا احمدی
رئیس شورای اسلامی

شهر ورامین