تاریخ خبر:۱۳۹۷ دوشنبه ۲۰ اسفند | انتشار دهنده: روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر ورامین |
پ

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شورای اسلامی شهر ورامین ؛

خانم زهرا هداوند میرزایی :مساجد را به عنوان محل رسیدگی به امور مردم در شهر قرار دادیم

خانم زهرا هداوند میرزایی نایب ریئس شورای اسلامی شهر ورامین به نمایندگی از اعضا در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) در نشست محله ای با مردم اهالی خیر آباد مطرح نمود مساجد را به عنوان محل رسيدگي به امور مردم در شهر قرار داديم.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین ، خانم زهرا هداوند میرزایی نایب ریئس شورای اسلامی شهر ورامین به نمایندگی از اعضا در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) در نشست محله ای با مردم اهالی خیر آباد مطرح نمود مساجد را به عنوان محل رسیدگی به امور مردم در شهر قرار دادیم.

در این نشست ابتدا حجت الاسلام یونس شاه مرادی درباره خدمت به مردم نکاتی اشاره کردند و در ادامه حمید سیف الله زاده یکی از اهالی به نمایندگی از محل به تشریح مشکلات موجود در محله پرداخت.

خانم هداوند میرزایی عضو شورای اسلامی شهر ورامین به درخشیدن مساجد اشاره داشت و تصریح کرد: یکی از پتانسیل هایی که ما مساجد را به عنوان محل رسیدگی به امور مردم در شهر قرار دادیم به عنوان محلی جهت خدمت به مردم و رسیدگی به مشکلات آنان است ، هدف ما رسیدگی به حل مشکلات مردم است . یکی از دلایلی که این مسجد را انتخاب کردیم ، این بود که خانم ها در این مسجد فعال هستند.
سپس حسین دهقان شهردار ورامین بخدمت به مردم را حق آنان دانست و تصریح کرد:باور ما این است که خادم مردم هستیم ، این شعار نیست ، حرف نیست ، باور ماست که خدمت به مردم نعمت الهی است. ما اگر از این تفکر فاصله بگیریم باختیم، خیلی از شهردارها آمدند رفتند ، دوران مسولیت  بنده هم مثل برق میگذرد ، باید خدمت به مردم را غنیمت بدانیم و اگر این را باور داشتیم توفیق است و مشکلات شهر ورامین فقط با مدیریت جهادی حل می شود.
وی افزود:بحث مشکلات محلات این منطقه ، در جدول گذاری ، نامگذاری کوچه ها ، رنگ آمیزی و… اقداماتی انجام خواهد شد.مالکینی که زمین های بزرگ دارند ، دعوت می شوند که با همکاری آنان بتوانیم ، زمین های کاربری فضای سبز را تامین کنیم.

دهقان بیان داشت:ما ورودی شهرمان را در بلوار خیرآباد و سایر فضاهای سبز محلات را بهسازی کردیم ، انشاالله در این محله نیز جهت ایجاد فضای سبز بررسی لازم انجام خواهد شد.
شهردار ورامین در پایان گفت :کارهای خدماتی در این محله از فردا شروع خواهد شد که بحث نامگذاری کوچه ها ، آسفالت های نیمه کاره ، جدول گذاری و پروژه های نیمه تمام شروع خواهد شد.

پیوند کوتاه
آخــرین خبــرها
گزارش تصویری / تقدیر فرماندار و شهردار ورامین از اعضای شورای اسلامی شهر به مناسبت روز شوراها دستور شورای شهر به شهرداری ورامین برای خرید کالاهای تولید داخل بودجه ۲ هزار میلیارد ریالی شهرداری ورامین تصویب شد دیدار شهردار واعضای شورای اسلامی شهر با جانشین فرماندهی انتظامی و راهور شهرستان ورامین جلسه ساماندهی و جمع آوری سگهای ولگرد در سطح شهر ورامین مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری با رییس شورای اسلامی شهر ورامین دیدار کرد. روسای کمیسیون های شورای اسلامی شهر ورامین مشخص شد «جعفر اردستانی» رئیس شورای شهر ورامین شد سید رضا احمدی ریئس شورای اسلامی شهر ورامین طی پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت خانم زهرا هداوند میرزایی :مساجد را به عنوان محل رسیدگی به امور مردم در شهر قرار دادیم نامگذاری خیابانی به نام شهدای اصناف در ورامین/ تقویت همکاری بین مدیران شهری و اتاق اصناف سید رضا احمدی: رهاسازی فاضلاب خانگی و اماکن عمومی به نهر های آبهای سطحی، باعث آلودگی زمین های کشاورزی می‌شود شماره جدید نشریه وارنا شهر شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین منتشر شد. اولویت شورای اسلامی شهر ورامین در رسیدگی جدی مشکلات محلات علی خانی : رشد بافت فرسوده در شهر ورامین باید رفع شود فتح الله فرجی : جوان و جوانان مفاهیمی هستند که در سالهای اخیر در افکار عمومی و فضای سیاسی رونق پیدا کرده و سکه رایج بازار شده است احمد خانی : یکی از مهمترین عوامل ایجاد نظم و انظباط اجتماعی فرهنگ سازی ترافیک است که  لازمه زندگی شهری است.  ترافیک و مسأله حمل و نقل یکی از مهمترین فعالیت های مدیریت شهری هر جامعه ای است حسن حبیبی : اولویت شهری ورامین تبیین شود جعفر اردستانی : داشتن رویکرد اجتماعی و فرهنگی در برنامه ریزی ها و تعریف پروژه ها مهمترین اولویت شهر ورامین است محمد حسن فرجی : حذف سرعت گیر ها می تواند باعث کاهش مشکلات شهروندان در عبور و مرور شود محمد وصالپور : باز آفرینی شهری تضمین آینده شهری هداوند میرزایی : احداث باغ کتاب نیاز شهرورامین است فعالیت های شهرداری ورامین در نشریه وارنا شهر منتشر شد شورای اسلامی ورامین: خدمات آبفا ورامین شایسته تقدیر است شورای اسلامی شهر ورامین: شهرداری باید خدمات رسانی بهتری به مساجد در ماه مبارک رمضان داشته باشد
.