دوشنبه ۰۲ ارد ۱۳۹۸ - Monday 22 April 2019
خانم زهرا هداوند میرزایی نایب ریئس شورای اسلامی شهر ورامین به نمایندگی از اعضا در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) در نشست محله ای با مردم اهالی خیر آباد مطرح نمود مساجد را به عنوان محل رسيدگي به امور مردم در شهر قرار داديم.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین ، خانم زهرا هداوند میرزایی نایب ریئس شورای اسلامی شهر ورامین به نمایندگی از اعضا در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) در نشست محله ای با مردم اهالی خیر آباد مطرح نمود مساجد را به عنوان محل رسیدگی به امور مردم در شهر قرار دادیم.

در این نشست ابتدا حجت الاسلام یونس شاه مرادی درباره خدمت به مردم نکاتی اشاره کردند و در ادامه حمید سیف الله زاده یکی از اهالی به نمایندگی از محل به تشریح مشکلات موجود در محله پرداخت.

خانم هداوند میرزایی عضو شورای اسلامی شهر ورامین به درخشیدن مساجد اشاره داشت و تصریح کرد: یکی از پتانسیل هایی که ما مساجد را به عنوان محل رسیدگی به امور مردم در شهر قرار دادیم به عنوان محلی جهت خدمت به مردم و رسیدگی به مشکلات آنان است ، هدف ما رسیدگی به حل مشکلات مردم است . یکی از دلایلی که این مسجد را انتخاب کردیم ، این بود که خانم ها در این مسجد فعال هستند.
سپس حسین دهقان شهردار ورامین بخدمت به مردم را حق آنان دانست و تصریح کرد:باور ما این است که خادم مردم هستیم ، این شعار نیست ، حرف نیست ، باور ماست که خدمت به مردم نعمت الهی است. ما اگر از این تفکر فاصله بگیریم باختیم، خیلی از شهردارها آمدند رفتند ، دوران مسولیت  بنده هم مثل برق میگذرد ، باید خدمت به مردم را غنیمت بدانیم و اگر این را باور داشتیم توفیق است و مشکلات شهر ورامین فقط با مدیریت جهادی حل می شود.
وی افزود:بحث مشکلات محلات این منطقه ، در جدول گذاری ، نامگذاری کوچه ها ، رنگ آمیزی و… اقداماتی انجام خواهد شد.مالکینی که زمین های بزرگ دارند ، دعوت می شوند که با همکاری آنان بتوانیم ، زمین های کاربری فضای سبز را تامین کنیم.

دهقان بیان داشت:ما ورودی شهرمان را در بلوار خیرآباد و سایر فضاهای سبز محلات را بهسازی کردیم ، انشاالله در این محله نیز جهت ایجاد فضای سبز بررسی لازم انجام خواهد شد.
شهردار ورامین در پایان گفت :کارهای خدماتی در این محله از فردا شروع خواهد شد که بحث نامگذاری کوچه ها ، آسفالت های نیمه کاره ، جدول گذاری و پروژه های نیمه تمام شروع خواهد شد.