تاریخ خبر:۱۳۹۷ دوشنبه ۲۰ اسفند | انتشار دهنده: روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر ورامین |
پ

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شورای اسلامی شهر ورامین ؛

حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک تکلیف است

وارنا شهر-نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین با اشاره به توجه جهان به راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن گفت: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک تکلیف است.

 
آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی  با اشاره به درپیش بودن راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن اظهار داشت: راهپیمایی ۲۲ بهمن مظهر اتحاد و انسجام ملی و نشان دهنده دلبستگی مردم به نظام اسلامی است.

امام جمعه ورامین افزود: بسیاری از تحلیلگران و مردم جهان منتظر برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در ایران هستند تا با بررسی زوایای مختلف میزان حضور مردم در این حماسه، برآوردهای خود را از رضایتمندی مردم نسبت به جمهوری اسلامی ایران را به دست آورند.

تبلیغات دشمن برای عدم حضور مردم در راهپیمایی آغاز شده است

وی ادامه داد: دشمنان انقلاب اسلامی در تلاش هستند تا با استفاده از ابزارهای رسانه ای و تبلیغاتی میزان حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را کاهش دهند، کاری که در طول ۳۶ سال گذشته همواره در دستور کار استکبار قرار داشته است.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین اضافه کرد: ملت ایران با بصیرت و هوشیاری مثال زدنی خود همواره و در طول ۳۶ سال گذشته توطئه های دشمنان را خنثی کرده اند و همین امر خشم و ناراحتی استکبار را به همراه داشته است.

راهپیمایی ۲۲ بهمن اقتدار نظام اسلامی را نشان می دهد

محمودی یادآور شد: راهپیمایی ۲۲ بهمن و حضور حماسی مردم در این حماسه بزرگ تا مدتها کشور را از بسیاری خطرات و مشکلات حفظ و مصون می دارد و مسئولان کشور را نسبت به خدمت رسانی به مردم باانگیزه تر از گذشته می سازد.

وی گفت: حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن با توجه شرائط و مقتضیات زمان یک تکلیف است زیرا بسیاری از توطئه ها و دسیسه های دشمن را خنثی می کند و اقتدار و عزت نظام اسلامی را نشان می دهد.

پیوند کوتاه
آخــرین خبــرها
گزارش تصویری / تقدیر فرماندار و شهردار ورامین از اعضای شورای اسلامی شهر به مناسبت روز شوراها دستور شورای شهر به شهرداری ورامین برای خرید کالاهای تولید داخل بودجه ۲ هزار میلیارد ریالی شهرداری ورامین تصویب شد دیدار شهردار واعضای شورای اسلامی شهر با جانشین فرماندهی انتظامی و راهور شهرستان ورامین جلسه ساماندهی و جمع آوری سگهای ولگرد در سطح شهر ورامین مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری با رییس شورای اسلامی شهر ورامین دیدار کرد. روسای کمیسیون های شورای اسلامی شهر ورامین مشخص شد «جعفر اردستانی» رئیس شورای شهر ورامین شد سید رضا احمدی ریئس شورای اسلامی شهر ورامین طی پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت خانم زهرا هداوند میرزایی :مساجد را به عنوان محل رسیدگی به امور مردم در شهر قرار دادیم نامگذاری خیابانی به نام شهدای اصناف در ورامین/ تقویت همکاری بین مدیران شهری و اتاق اصناف سید رضا احمدی: رهاسازی فاضلاب خانگی و اماکن عمومی به نهر های آبهای سطحی، باعث آلودگی زمین های کشاورزی می‌شود شماره جدید نشریه وارنا شهر شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین منتشر شد. اولویت شورای اسلامی شهر ورامین در رسیدگی جدی مشکلات محلات علی خانی : رشد بافت فرسوده در شهر ورامین باید رفع شود فتح الله فرجی : جوان و جوانان مفاهیمی هستند که در سالهای اخیر در افکار عمومی و فضای سیاسی رونق پیدا کرده و سکه رایج بازار شده است احمد خانی : یکی از مهمترین عوامل ایجاد نظم و انظباط اجتماعی فرهنگ سازی ترافیک است که  لازمه زندگی شهری است.  ترافیک و مسأله حمل و نقل یکی از مهمترین فعالیت های مدیریت شهری هر جامعه ای است حسن حبیبی : اولویت شهری ورامین تبیین شود جعفر اردستانی : داشتن رویکرد اجتماعی و فرهنگی در برنامه ریزی ها و تعریف پروژه ها مهمترین اولویت شهر ورامین است محمد حسن فرجی : حذف سرعت گیر ها می تواند باعث کاهش مشکلات شهروندان در عبور و مرور شود محمد وصالپور : باز آفرینی شهری تضمین آینده شهری هداوند میرزایی : احداث باغ کتاب نیاز شهرورامین است فعالیت های شهرداری ورامین در نشریه وارنا شهر منتشر شد شورای اسلامی ورامین: خدمات آبفا ورامین شایسته تقدیر است شورای اسلامی شهر ورامین: شهرداری باید خدمات رسانی بهتری به مساجد در ماه مبارک رمضان داشته باشد
.