یکشنبه ۰۱ ارد ۱۳۹۸ - Sunday 21 April 2019
وارنا شهر-نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین با اشاره به توجه جهان به راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن گفت: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک تکلیف است.

 
آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی  با اشاره به درپیش بودن راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن اظهار داشت: راهپیمایی ۲۲ بهمن مظهر اتحاد و انسجام ملی و نشان دهنده دلبستگی مردم به نظام اسلامی است.

امام جمعه ورامین افزود: بسیاری از تحلیلگران و مردم جهان منتظر برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در ایران هستند تا با بررسی زوایای مختلف میزان حضور مردم در این حماسه، برآوردهای خود را از رضایتمندی مردم نسبت به جمهوری اسلامی ایران را به دست آورند.

تبلیغات دشمن برای عدم حضور مردم در راهپیمایی آغاز شده است

وی ادامه داد: دشمنان انقلاب اسلامی در تلاش هستند تا با استفاده از ابزارهای رسانه ای و تبلیغاتی میزان حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را کاهش دهند، کاری که در طول ۳۶ سال گذشته همواره در دستور کار استکبار قرار داشته است.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین اضافه کرد: ملت ایران با بصیرت و هوشیاری مثال زدنی خود همواره و در طول ۳۶ سال گذشته توطئه های دشمنان را خنثی کرده اند و همین امر خشم و ناراحتی استکبار را به همراه داشته است.

راهپیمایی ۲۲ بهمن اقتدار نظام اسلامی را نشان می دهد

محمودی یادآور شد: راهپیمایی ۲۲ بهمن و حضور حماسی مردم در این حماسه بزرگ تا مدتها کشور را از بسیاری خطرات و مشکلات حفظ و مصون می دارد و مسئولان کشور را نسبت به خدمت رسانی به مردم باانگیزه تر از گذشته می سازد.

وی گفت: حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن با توجه شرائط و مقتضیات زمان یک تکلیف است زیرا بسیاری از توطئه ها و دسیسه های دشمن را خنثی می کند و اقتدار و عزت نظام اسلامی را نشان می دهد.