وارنا شهر : شورای اسلامی و شهرداری ورامین 2018 June 21 | پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ / ۹:۰۲
بسم الله الرحمن الرحیم الله لا اله إ لاّ هوَ الحیُّ القیُّومُ لا تَا خذُهُ سِنَهٌ وَ لا نَومٌ لَهُ ما فِی السَّماواتِ وَ ما فِی الأَرضِ مَن ذَا الَّذی یَشفَعُ عِندَهُ إلا بِإذنِهِ یَعلَمَ ما بَینَ أَیدِیهمِ وَ ما خَلفَهُم وَ لا یُحیطونَ بِشَی ءٍ مِن عِلمِهِ إلا بِما شاءَ وَسِعَ کُرسِیُّهُ السَّماواتِ و الأرض وَ لا یَؤدُهُ حِفظُهُما وَ هوَ العَلیُّ العَظیم لا إکراهَ فِی الدَّین قَد تَبَیَّنَ الرُّشدُ مِنَ الغَیَّ فَمَن یَکفُر بِالطَّاغوتِ وَ یُؤمِن بِالله فَقَد استَمسَکَ بِالعُروَهِ الوُثقی لاَنفِصامَ لَها و الله سَمِیعٌ عَلِیمٌ الله وَلِیُّ الَّذین آمَنوا یُخرِجُهُم مِنَ الظُّلُماتِ إِلی النُّور وَ الُّذینَ کَفَروا أولیاؤُهُمُ الطَّاغوتُ یُخرِجُونَهُم مِنَ النُّور إِلَی الظُّلُماتِ أُولئِکَ أصحابُ النَّارِ هُم فِیها خالِدُونَ
ورامین
جستجو
وارنا شهر-نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین با اشاره به توجه جهان به راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن گفت: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک تکلیف است.
حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک تکلیف است

 
آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی  با اشاره به درپیش بودن راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن اظهار داشت: راهپیمایی ۲۲ بهمن مظهر اتحاد و انسجام ملی و نشان دهنده دلبستگی مردم به نظام اسلامی است.

امام جمعه ورامین افزود: بسیاری از تحلیلگران و مردم جهان منتظر برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در ایران هستند تا با بررسی زوایای مختلف میزان حضور مردم در این حماسه، برآوردهای خود را از رضایتمندی مردم نسبت به جمهوری اسلامی ایران را به دست آورند.

تبلیغات دشمن برای عدم حضور مردم در راهپیمایی آغاز شده است

وی ادامه داد: دشمنان انقلاب اسلامی در تلاش هستند تا با استفاده از ابزارهای رسانه ای و تبلیغاتی میزان حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را کاهش دهند، کاری که در طول ۳۶ سال گذشته همواره در دستور کار استکبار قرار داشته است.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین اضافه کرد: ملت ایران با بصیرت و هوشیاری مثال زدنی خود همواره و در طول ۳۶ سال گذشته توطئه های دشمنان را خنثی کرده اند و همین امر خشم و ناراحتی استکبار را به همراه داشته است.

راهپیمایی ۲۲ بهمن اقتدار نظام اسلامی را نشان می دهد

محمودی یادآور شد: راهپیمایی ۲۲ بهمن و حضور حماسی مردم در این حماسه بزرگ تا مدتها کشور را از بسیاری خطرات و مشکلات حفظ و مصون می دارد و مسئولان کشور را نسبت به خدمت رسانی به مردم باانگیزه تر از گذشته می سازد.

وی گفت: حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن با توجه شرائط و مقتضیات زمان یک تکلیف است زیرا بسیاری از توطئه ها و دسیسه های دشمن را خنثی می کند و اقتدار و عزت نظام اسلامی را نشان می دهد.

کلید واژه ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *