| انتشار دهنده: روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر ورامین |

تعداد بازدید خبر: 1,039

علی حیدریان:مردم ورامین برگ زرین دیگری را در تاریخ منطقه ثبت کردند

وارنا شهر-شهردار ورامین گفت: مردم ورامین با حضور حماسی خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن برگ زرین دیگری را در تاریخ پرافتخار این دیار ثبت کردند.

علی حیدریان در حاشیه مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن شهرستان ورامین با تجلیل از حضور باشکوه مردم این منطقه در راهپیمایی امروز اظهار داشت: حضور مردم ورامین در راهپیمایی امسال پرشورتر از سال های گذشته بود.

شهردار ورامین افزود: مردم ورامین با حضور باشکوه خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان استکبار و دشمنان انقلاب اسلامی زدند به طوری که برگ زرین دیگری بر تاریخ پرافتخار این سرزمین ثبت شد.

وی ادامه داد: اگرچه سردی هوا و بارندگی می توانست عاملی برای کمرنگ تر شدن حضور مردم باشد اما مردم این دیار بار دیگر ثابت کردند که برای دفاع از کیان نظام اسلامی همه چیز را تحمل کرده و پای آرمانهای انقلاب اسلامی ایستاده اند.

حیدریان اضافه کرد: حضور پرشور مردم ایران در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن پیام های محکمی را به سردمداران استکبار و ابرقدرت های عالم داد و این موضوع را به اثبات رسانید که ملت پای ارزش ها و آرمان های انقلاب ایستاده اند.

گفتنی است مردم خداجوی و ولایت مدار شهرستان ورامین همانانی که در ۱۵ خرداد سال ۱۳۴۲ کفن بر تن کرده و در راه دفاع از ولایت خون خود را تقدیم به اسلام کردند تا در ۲۲ بهمن ۵۷ شاهد پیروزی انقلاب اسلامی باشند بار دیگر به صحنه آمده و اعلام کردند که این بار نیز برای دفاع از نظام و ولایت حاضرند کفن پدران خود را بر تن کرده و یک تنه به جنگ با استکبار بروند.

پیوند کوتاه
خبرهای مرتبط
آخــرین خبــرها
صورت جامع و هزینه شهرداری در شش ماهه اول سال ۱۴۰۲ صورت جامع و هزینه شهرداری در شش ماهه دوم سال ۱۴۰۱ پنجاه و چهارمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار شد. دیدار اعضاءشورای اسلامی شهر ورامین با فرمانده سپاه بررسی ساماندهی روز بازارها و وانت بارها در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر ورامین پنجاه و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی ،اجتماعی برگزار شد چهل و ششمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار شد کمیته فرهنگی مذهبی شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید دیدار رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر با دادستان شهر بازدید رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر از کارگاههای شیشه وآبگینه ورامین دیداراعضا شورای اسلامی شهر با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تجلیل فرماندار و امام جمعه موقت از رئیس و اعضاءشورای اسلامی شهرورامین بازدید رئیس و اعضاء کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی ازمحل احداث آرامستان جدید شهر اختتامیه نخستین عهدواره چهله مهدویت برگزار شد کمیته بهداشت و محیط زیست کمیسیون فرهنگی اجتماعی تشکیل شد درروز اول مسابقات گروه دو لیگ جوانان مناطق کشورکه به میزبانی ورامین در سالن شهید مهر جو عبدل آباد برگزار میشود ، جعفر اردستانی نائب رئیس شورای اسلامی شهر و ابوالفضل جعفری رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر بهمراه فرماندار و معاونین ایشان حضور یافتند و با بازیکنان تیم های شهر ورامین از نزدیک گفتگو و برایشن آرزوی موفقیت نمودند. کمیته اجتماعی کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهرورامین تشکیل شد بازدید اعضاءکمیسیون توسعه وعمران از پارک ۱۵خرداد جهت بررسی مشکلات آن بودجه ۱۴۰۱ شهرداری ورامین تصویب شد با حضور رئیس و اعضاءکمیسیون توسعه و عمران شورای اسلامی شهر،شهردارو مدیران مناطق شهرداری جلسه برگزارشد ۲۲بهمن ۱۴۰۰ کمیسیون توسعه عمران شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید بازدید رئیس و اعضاء کمیسیون فرهنگی اجتماعی از مرکز شبانه روزی دنیای نو کمیته فرهنگی مذهبی کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار گردید مراسم افتتاحیه نمایشگاه کار آفرینی و دستاورد های روستایی و عشایری شهرستان ورامین
.