| انتشار دهنده: روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر ورامین |

به گزارش شورای اسلامی شهر ورامین ؛

شهرداری ورامین بر قله تکواندو آسیا ایستاد

وارنا شهر- تیم تکواندو شهرداری ورامین با برتری مقابل دانشگاه آزاد اسلامی توانست برای نخستین بار قهرمانی آسیا شد و بر قله تکواندو قاره کهن بایستد.

به گزارش خبرنگار مهر، عصر امروز دیدار پایانی مسابقات تکواندو جام باشگاه های آسیا بین تیم های شهرداری ورامین و دانشگاه آزاد اسلامی برای مشخص شدن قهرمانی این دوره از مسابقات در خانه تکواندو برگزار شد.
تیم های دانشگاه آزاد اسلامی و شهرداری ورامین از جمله مدعیان کسب عنوان قهرمانی این مسابقات بودند و کارشناسان از ابتدای مسابقات برگزاری مسابقه فینال بین این دو تیم را امری محتمل می دانستند.
پیروزی های مقتدرانه دانشگاه آزاد اسلامی
تیم تکواندو دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان قهرمان دور گذشته مسابقات تکواندو جام باشگاه های آسیا تلاش داشت تا از این عنوان خود دفاع کند به همین خاطر در مرحله گروهی بسیار مقتدارنه ظاهر شد و توانست تمامی حریفان خود را شکست داده و به مرحله نیمه نهایی مسابقات برسد
تیم دانشگاه آزاد اسلامی در مرحله نیمه نهایی نیز به مصاف دیگر نماینده ایران یعنی مقاومت رفت و در یک بازی برتر و حساب شده توانست سه بر دو مقابل این تیم به پیروزی برسد که در این دیدار آرمین هادی‌پور، مهدی خدابخشی و امید عمیدی سه پیروزی تیم دانشگاه آزاد را کسب و پس از قطعی شدن حضور مدافع عنوان قهرمانی در فینال رقابت ها، تیم دانشگاه آزاد در دو بازی پایانی حاضر نشد و در نهایت با نتیجه سه بر دو به برتری رسید.

نمایش قدرتمندانه شهرداری ورامین در مسابقات آسیایی
در طرف مقابل تیم شهرداری ورامین که عنوان نائب قهرمانی دور گذشته این رقابت ها را یدک می کشد تلاش داشت تا در این دوره از مسابقات برای نخستین بار به مقام قهرمانی جام باشگاه آسیا برسد و به همین خاطر از تعدادی ملی پوش تکواندو کشور در ترکیب خود سود می برد.
تیم شهرداری ورامین در مرحله گروهی مسابقات مقتدارنه تیم های افغانستان الف وب و مقاومت را شکست داده و به عنوان صدرنشین به مرحله نیمه نهایی مسابقات صعود کرد و در این مرحله نیز در یک بازی برتر و حساب شده تیم البصره عراق را شکست داد که در این مسابقه تیم شهرداری در سه مبارزه نخست توسط محمد کاظمی، فرزان عاشورزاده و بهنام اسبقی صاحب پیروزی شد تا میلاد بیگی و سجاد مردانی دو نماینده دیگر این تیم با قطعی شدن پیروزی به میدان نیایند
تلاش شهرداری ورامین برای گرفتن انتقام از دانشگاه آزاد
اگرچه شهرداری ورامین در جریان لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور توانست تیم دانشگاه آزاد اسلامی را شکست دهد اما باخت مقابل این تیم در دور گذشته جام باشگاه های آسیا هنوز از ذهن هواداران این تیم پاک نشده و پیام خانلرخانی و بازیکنان شهرداری تلاش داشتند تا انتقام آن شکست را بگیرند و بر سکوی قهرمانی مسابقات بیاستند.
محمد کاظمی، فرزان عاشورزاده، بهنام اسبقی، میلاد بیگی و سجاد مردانی پنج امید تیم شهرداری ورامین در بازی نهایی بودند و تلاش داشتند تا با کسب سه پیروزی از پنج دیدار پیش رو مقابل حریفان صاحب نامی همچون آرمین هادی‌پور، مهدی خدابخشی و امید عمیدی به مقام اول برسد.

میلاد بیگی شگفتی ساز دیدار نهایی
در اولین دیدار این مسابقات، میلاد بیگی جوان آینده دار شهرداری ورامین به مصاف مهدی خدابخشی قهرمان تکواندو جهان رفت و در وقت نخست، این بیگی بود که با دو اخطار داوران به خدابخشی یک بر صفر پیروز شد و در وقت دوم نیز قهرمان جهان کاری از پیش نبرد و با دریافت یک اخطار دیگر با نتیجه دو بر صفر به میلاد بیگی باخت و اگرچه مهدی خدابخشی تلاش کرد تا امتیازات از دست رفته را جبران کند اما در نهایت میلاد بیگی توانست با برتری مقابل قهرمان جهان با نتیجه سه بر دو شگفتی ساز شود.
در دومین دیدار فرزان عاشورزاده پدیده تکواندو ایران و قهرمان جهان و آسیا از تیم شهرداری ورامین به مصاف سینا بهرامی بازیکن تیم دانشگاه آزاد اسلامی رفت و برخلاف انتظار، این بهرامی بود که با ارائه یک بازی زیبا و هدفمند توانست در وقت نخست پنج بر صفر پیروز شود اما در وقت دوم عاشورزاده نمایش بهتری را از خود نشان داد و توانست امتیازات از دست رفته جبران و بازی را به تساوی بکشاند و در نهایت این عاشورا زاده بود که در وقت سوم توانست با نتیجه ۷ بر ۶ بهرامی را شکست داده و دومین پیروزی را نصیب شهرداری ورامین کند.

مصدومیت بهنام اسبقی از شهرداری ورامین
در سومین دیدار بهنام اسبقی از تیم شهرداری ورامین و علیرضا نصر آزادانی از تیم دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان دو قهرمان آسیا و جهان به مصاف یکدیگر رفتند که در وقت نخست این اسبقی بود که با نتیجه دو بر یک برتری دست یافت اما در اواسط این دیدار بهنام اسبقی مصدوم شد و این بازی به سود علیرضا نصر آزادانی اعلام شد.
در چهارمین و حساس ترین دیدار این مرحله محمد کاظمی از تیم شهرداری ورامین به مصاف آرمین هادی پور از دانشگاه آزاد اسلامی رفت و در صورتی که کاظمی به برتری می رسید، شهرداری برای نخستین بار قهرمانی جام باشگاه های آسیا می شد و محمد کاظمی بازی بهتری را نسبت به آرمین هادی پور ارائه کرد و در نهایت توانست با نتیجه پنج به یک برتری رسیده و تیم شهرداری را قهرمان جام باشگاه های آسیا کند.

پیوند کوتاه
خبرهای مرتبط
آخــرین خبــرها
دیدار فرمانده سپاه با رییس واعضای شورای اسلامی شهر ورامین دیدار فرماندار با رییس واعضای شورای اسلامی شهر ورامین دیدار رییس واعضای شورای اسلامی شهر ورامین در” هفته سلامت” دیدار صمیمانه رییس واعضای شورای اسلامی با فرمانده سپاه ناحیه ورامین اولین جلسه رسمی شورای اسلامی در سال جدید برگزار شد. (گزارش تصویری )جلسه بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۹شهرداری وسازمان های وابسته شهرداری ورامین بودجه پیشنهادی شهرداری ورامین در سال جدید دوهزار و پانصد وشصت وشش میلیارد ریال مصوب گردید صد وهشتادو دومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید پیام تسلیت رییس واعضای شورای اسلامی شهر در پی شهادت سردار سپهبد “حاج قاسم سلیمانی “ دیدار رییس واعضای شورای اسلامی شهر با پرستاران بیمارستانهای شهرستان ورامین صد وهشتادمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید جلسه رسمی شورای اسلامی شهر ورامین برگزار شد صدوهفتادوهفتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید تقدیر رییس واعضای شورای اسلامی شهر ورامین از پایگاه شهید مدرس جلسه آموزشی مشترک اعضای شورای اسلامی شهر ورامین وجوادآباد تصویب شیوه نامه ارائه تسهیلات حمایتی به نویسندگان بومی ،ناشران محلی و پایان نامه های دانشگاهی وحوزوی در جلسه رسمی مورخ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ طرح حمایت مادی ومعنوی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین از فعالیتهای عمرانی ،فرهنگی ومذهبی به مساجد،حسینیه ها ، پایگاهها وحوزه های مقاومت بسیج و موسسات قرآنی بر اساس بند ۳۱ صورتجلسه مورخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳شورای اسلامی شهر جلسه رسمی شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید. جلسه رسمی شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید. دیدار رییس واعضای شورای اسلامی شهر با فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران جلسه رسمی شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید. دیدار رییس واعضای شورای اسلامی شهر با خانواده شهیدان “محمد تقی فرجی”و”محمد اسماعیلی” تجلیل رییس و اعضای شورای اسلامی شهر از آتش نشانان شهرداری ورامین تقدیر رییس شورای اسلامی شهر ورامین از مردم ولایتی دیار ۱۵ خرداد گزارش تصویری / تقدیر فرماندار و شهردار ورامین از اعضای شورای اسلامی شهر به مناسبت روز شوراها
.