یکشنبه ۰۱ ارد ۱۳۹۸ - Sunday 21 April 2019
وارنا شهر- پنجاه و سومین دوره آموزشی تخصصی حراست فرمانداری ها و شهرداری های استان تهران به میزبانی اداره حراست شهرداری ورامین به مدت سه روز در شهرستان ورامین برگزار شد.

اکبر کهزادی رییس اداره حراست شهرداری ورامین در گفت و گو با خبرنگار وارنا شهر گفت:این دوره به منظور ارتقاء سطح علمی مسئولین حراست فرمانداری ها و شهرداری های استان تهران به میزبانی شهرداری ورامین به مدت سه روز در هتل شایان شهرستان ورامین برگزار شد.
کهزادی اظهار داشت: صداقت در عمل، رصد و انعکاس بی طرفانه وقایع محیط را مورد تاکید قرار داده و سرعت در عمل را نیز در انجام وظایف محوله توصیه کرد.

گفتنی است این دوره با حضور”مبتکر سرایی” مدیر کل حراست استانداری تهران،”ستوده”معاون اجرایی،”مومنی”معاون پرسنلی و “کیافر”مدیر امور شهرستان های حراست استانداری و با حضور فرماندار و شهردار ورامین،رییس اداره اطلاعات شهرستان ورامین ،”مراد طلب”دادستان شهرستان و “سید رضا طباطبایی”معاون سیاسی و “سید محسن محمودی”امام جمعه موقت شهرستان ورامین برگزار شد.
محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین نیز به عنوان سخنران مراسم به میهمانان شرکت کننده در این همایش خیر مقدم عرض کرد.
سپس مدیر کل استانداری تهران نیز به عنوان سخنران پایانی همایش به اهمیت حضور عناصر نظارتی در دستگاه های اجرایی اشاره و تاکید کرد.

 

jh

bgfr

;k

 

ll