دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - Monday 10 December 2018
وارنا شهر- مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال جامه شهدای بسیج به مناسبت هفته بسیج در سالن شهدای پاسدار ناحیه ورامین برگزار شد.

به گزارش ورانا شهر این دوره از مسابقات که به همت معاونت تربیت بدنی و هیئت فوتبال و فوتسال ناحیه مقاومت بسیج ورامین برگزار شده بود، در هفته بسیج آغاز شده بود با حضور ۱۰ تیم از حوزه های تابعه شروع شد.
تیم های حوزه های حضرت قائم(عج)، حوزه عشایری، حوزه شهید مدرس و حوزه حضرت سجاد(ع) پس از چهار هفته بازی به مرحله نهایی راه پیدا کردند که در نهایت حوزه حضرت قائم(عج)، حوزه عشایری، حوزه شهید مدرس به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
در پایان این دوره از مسابقات با اهدای جام قهرمانی، لوح تقدیر، جوایز ارزنده و کبت نفیس شهدا از تیم های برتر این دوره از مسابقات با حضور”مهندس علی خانی” عضو شواری شهر ورامین، “سرهنگ مختاری” معاون تربیت بدنی ناحیه، “حسن شعبانی” مسئول هیئت فوتبال و فوتسال ناحیه و فرماندهان حوزه ها و بسیجیان ورزشی که در مسابقات نهایی حضور داشتند تجلیل شد.
همچنین در مراسم اختتامیه از پیام میکائیلی دبیر اجرایی این دوره از مسابقات، داوران و بازیکنان اخلاق و مربیان نمونه تقدیر شد.

علی خانی وارنا شهرعلی خانی علی خانی وارنا شهر