یکشنبه ۰۱ ارد ۱۳۹۸ - Sunday 21 April 2019
وارنا شهر-مدیر حوزه‌ علمیه خواهران کوثر (س) ورامین گفت: ثبت نام از داوطلبان ورود به حوزه علمیه خواهران ورامین از 25 بهمن آغاز شد.

طاهره شاکری امشب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پذیرش در حوزه‌های علمیه خواهران از ۲۵ بهمن‌ماه آغاز شده است و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.
وی با اشاره به گسترش حوزه‌های علمیه پس از انقلاب اسلامی عنوان کرد:حوزه علمیه کوثر ورامین در سال ۷۴ و توسط آیت‌الله محمودی‌گلپایگانی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین تاسیس شد.

این مسئول عنوان کرد: امسال پذیرش‌ها در سطح دو (کارشناسی) صورت می پذیرد و حوزه ورامین ۳۰ نفر ورودی دارد که ۲۵ نفر تمام وقت و ۵ نفر پاره وقت صورت می‌پذیرد.

وی بیان داشت: این ثبت نام تا ۱۲ اسفند ادامه خواهد داشت و برای نخستین بار علاوه بر هموطنان عزیزمان اتباع خارجی نیز قابلیت ثبت نام در این حوزه‌ها را دارند.

مدیر حوزه علمیه کوثر ورامین افزود: از سال گذشته این مرکز به ساختمان جدید که از امکانات مناسب تحصیلی برخوردار است نقل مکان کرد و امروز این مرکز به عنوان محل نشر معارف اسلامی در شهرستان شناخته می شود.

این مسئول در پایان تأکید کرد: طلاب حوزه کوثر تاکنون توانستند در المپیاد علمی کشوری با کسب رتبه‌های برتر عنوان برگزیده را از آن خود کنند که این امر نشان دهنده سطح بالای علمی این مرکز است.