| انتشار دهنده: روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر ورامین |

تعداد بازدید خبر: 1,751

گره کور ترافیک ورامین باز خواهد شد/خطوط تاکسیرانی باید چرخشی شود

وارنا شهر-رئیس شورای اسلامی شهر ورامین طی دستوری به مدیرعامل تاکسیرانی بر اساس مصوبه شورای ترافیک شهرستان خواستار چرخشی شدن خطوط تاکسیرانی شهر ورامین شد.

به گزارش خبرنگار وارنا شهر تجمع ده‌ها تاکسی خطی در میدان مرکزی ورامین مشکلی است که این روزها گریبان‌گیر مرکز این شهر شده و ترافیک کور این نقطه را کورتر از قبل کرده است.

در شرایطی که در بسیاری از نقاط کشور، تاکسی‌ها به‌صورت چرخشی نسبت به جابجایی مسافر اقدام می‌کنند ولی در ورامین پس از سال‌ها کماکان تاکسی‌های خطی با ایستادن در ایستگاه‌های خاص منتظر مسافر می‌مانند تا آنان را جابجا کنند.

توقف بیش از ۵۰ دستگاه تاکسی در ایستگاه‌های مربوط به کارخانه قند و بیمارستان شهید مفتح عملاً میدان امام (ره) ورامین را در انحصار تاکسی‌ها قرار داده و امکان تردد و یا توقف سایر خودروها را به آنان نمی‌دهد.

بر اساس تحقیقات میدانی شهروندان ورامینی نسبت به وضعیت موجود بر سرویس‌دهی تاکسیرانی معترض بوده و خواستار رفع این معضل مهم در شهر خود شده‌اند.

مهدی شیرکوند ساکن میدان رازی شهر ورامین در مصاحبه با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران در این ارتباط اظهار داشت: هر وقت که قصد مراجعه به مجتمع ادارات شهرستان را دارم باید برای رسیدن به این مجتمع چند مسیر اضافی را طی کنم تا در نهایت به مقصد برسم.

محمد عرب دیگر شهروند ورامینی نیز از نبود تاکسی در مسیر رسالت خبر داد و گفت: این خیابان نیز مشکل نبود تاکسی داشته به‌نحوی که باید برای سوار شدن وسیله نقلیه عمومی ساعت‌ها منتظر ماند.

این در حالی است که تعداد بسیار زیاد تاکسی به حدی است که خطوط دیگر از داشتن تاکسی محروم یا کم برخوردارند.

بر همین اساس رئیس شورای اسلامی شهر دستور فوری مبنی بر چرخشی شدن تاکسی‌ها داده تا مشکل شهروندان ورامینی مرتفع شود.
گزارش از:حسن خوانساریان

پیوند کوتاه
خبرهای مرتبط
آخــرین خبــرها
صورت جامع و هزینه شهرداری در شش ماهه اول سال ۱۴۰۲ صورت جامع و هزینه شهرداری در شش ماهه دوم سال ۱۴۰۱ پنجاه و چهارمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار شد. دیدار اعضاءشورای اسلامی شهر ورامین با فرمانده سپاه بررسی ساماندهی روز بازارها و وانت بارها در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر ورامین پنجاه و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی ،اجتماعی برگزار شد چهل و ششمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار شد کمیته فرهنگی مذهبی شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید دیدار رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر با دادستان شهر بازدید رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر از کارگاههای شیشه وآبگینه ورامین دیداراعضا شورای اسلامی شهر با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تجلیل فرماندار و امام جمعه موقت از رئیس و اعضاءشورای اسلامی شهرورامین بازدید رئیس و اعضاء کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی ازمحل احداث آرامستان جدید شهر اختتامیه نخستین عهدواره چهله مهدویت برگزار شد کمیته بهداشت و محیط زیست کمیسیون فرهنگی اجتماعی تشکیل شد درروز اول مسابقات گروه دو لیگ جوانان مناطق کشورکه به میزبانی ورامین در سالن شهید مهر جو عبدل آباد برگزار میشود ، جعفر اردستانی نائب رئیس شورای اسلامی شهر و ابوالفضل جعفری رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر بهمراه فرماندار و معاونین ایشان حضور یافتند و با بازیکنان تیم های شهر ورامین از نزدیک گفتگو و برایشن آرزوی موفقیت نمودند. کمیته اجتماعی کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهرورامین تشکیل شد بازدید اعضاءکمیسیون توسعه وعمران از پارک ۱۵خرداد جهت بررسی مشکلات آن بودجه ۱۴۰۱ شهرداری ورامین تصویب شد با حضور رئیس و اعضاءکمیسیون توسعه و عمران شورای اسلامی شهر،شهردارو مدیران مناطق شهرداری جلسه برگزارشد ۲۲بهمن ۱۴۰۰ کمیسیون توسعه عمران شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید بازدید رئیس و اعضاء کمیسیون فرهنگی اجتماعی از مرکز شبانه روزی دنیای نو کمیته فرهنگی مذهبی کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار گردید مراسم افتتاحیه نمایشگاه کار آفرینی و دستاورد های روستایی و عشایری شهرستان ورامین
.