دوشنبه ۰۲ ارد ۱۳۹۸ - Monday 22 April 2019
وارنا شهر- "مهندس علی حیدریان" اظهار داشت: معابر حساس خیابان اصلی شهرک مدرس برای رفاه حال شهروندان این منطقه در یوم الله 22 بهمن بازگشایی می شود.
معابر حساس منطقه مدرس به ارزش 32 میلیارد بازگشایی می شود+گزارش تصویریReviewed by وارنا شهر on Dec 25Rating: 5.0بازگشایی معابر شهرک مدرسبازگشایی معابر شهرک مدرس

به گزارش خبرنگار وارنا شهر ،سالیان سال است که مردم منطقه مدرس به ویژه کودکان و دانش آموزان دبستانی برای رفت و آمد از خیابان اصلی حد فاصل بوستان ۱۶ تا مسجد صاحب الزمان این شهرک دچار مشکلات بسیاری از قبیل آبگرفتگی در معابر،عدم داشتن پیاده رو به خصوص در هنگام عبور و مرور وسایط نقلیه می باشند که این مهم با اقدامات به عمل آمده طی یکسال گذشته از سوی شهردار ورامین”مهندس حیدریان” بطور جدی پیگیری و به امید خدای متعال در ۲۲ بهمن سالجاری همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برای رفاه ساکنین این شهرک افتتاح و به بهره برداری کامل می رسد. 
مهندس حیدریان از آغاز عملیات اجرایی بهسازی و آسفالت خیابان اصلی این شهرک خبر داد و اظهار داشت:پروژه تملک بازگشایی معابر،تکمیل پیاده رو،زیر سازی و آسفالت خیابان شهید بهشتی به مساحت ۱۶۰۰ متر مربع به عنوان یکی از نقاط حساس این منطقه توسط شهرداری ورامین انجام و رو به اتمام است.
شهردار ورامین افزود:تکمیل این پروژه تاثیر بسیار خوبی بر سیمای شهری منطقه مدرس خواهد داشت و موجب کم شدن بار ترافیکی خیابان اصلی و تسهیل در رفت و آمد مردم خواهد شد.
حیدریان به میزان هزینه این پروژه اشاره کرد و ابراز داشت:هزینه اجرای این پروژه بالغ بر ۳۲ میلیارد ریال بوده که بحمدلله در حال تکمیل و بازگشایی کامل می باشد.

مدرس وارنا شهرمدرس وارنا شهربازگشایی معابر وارنا شهر