دوشنبه ۰۲ ارد ۱۳۹۸ - Monday 22 April 2019
وارنا شهر-مرجع عالیقدر جهان تشیع با ابراز خرسندی از حضور در شهرستان ورامین گفت: مردم شهرستان ورامین، مومن و انقلابی بوده و همواره به عنوان پیشتازان انقلاب اسلامی محسوب می شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، عصر امروز آیت الله العظمی حسین نوری همدانی پس از برگزاری مراسم استقبال مردم ولایتمدار شهرستان ورامین با حضور در بیت امام جمعه با آیت الله سید مرتضی محمودی نماینده ولی فقیه در شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

آیت الله العظمی نوری همدانی در حاشیه این مراسم و در گفتگو با خبرنگاران و اصحاب رسانه اظهار داشت: بنده به دعوت آیت الله سید مرتضی محمودی امام جمعه شهرستان ورامین که از لحاظ تعهد، علم و تقوا و سوابق روشن انقلابی دارای جایگاه مشخصی بوده و پدر یک شهید محسوب می شوند به شهرستان سفر کردم.

مرجع عالیقدر جهان تشیع افزود: همچنین بنده به دعوت ائمه جمعه و فرمانداران و فرماندهان سپاه به شهرستان های جنوبشرق استان تهران سفر کردم.

وی ادامه داد: برای بنده توفیقی حاصل شد تا به دیدار مردم ولایتمدار، انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان ورامین که همواره جز پیشتازان انقلاب اسلامی محسوب می شوند بیایم.

نوری همدانی اضافه کرد: مردم ورامین دارای سابقه درخشان در انقلاب اسلامی هستند و از این که توفیق حاضر شد که به ورامین بیایم بسیار خوشحال هستم.

گفتنی است آیت الله العظمی نوری همدانی عصر امروز در سفر به شهرستان ورامین ضمن دیدار با آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان، در کنفرانس خبری با اصحاب رسانه ورامین شرکت می کند.

این مرجع عالیقدر جهان تشیع امشب پس از اقامه نماز مغرب و عشا در اجتماع باشکوه عزاداران فاطمی همزمان با شب شهادت حضرت زهرا(س) حاضر شده و ضمن دیدار با مردم ولایتمدار ورامین با آنان سخن خواهد گفت