یکشنبه ۰۱ ارد ۱۳۹۸ - Sunday 21 April 2019
وارنا شهر- "سید محسن رضایی"رییس شورای اسلامی شهر ورامین با تکذیب خبر کاندیداتوری خود در مجلس دهم گفت: در حال حاضر در سنگر مقدس شورا مشغول خدمت هستم.

سید محسن رضایی رییس شورای اسلامی شهر ورامین در پاسخ به سوال خبرنگار وارنا شهر مبنی بر اینکه زمزمه هایی از سوی برخی احزاب و افراد مبنی بر شرکت شما در انتخابات مجلس دهم به عنوان کاندید برای نمایندگی مجلس شنیده می شود آیا این خبر صحت دارد یا نه؟گفت:این که بنده بخواهم در انتخابات شرکت کنم یا خیر هنوز پاسخ به این سوال با توجه به اینکه انتخابات در پایان سال ۹۴ برگزار می شود کمی زود به نظر می رسد.
وی اظهار داشت:به عنوان خدمتگزار مردم در حال حاضر در سنگر مقدس شورای اسلامی شهر مشغول انجام وظیفه بوده و خدارا بابت این سعادتی که نصیب اینجانب داشته است شکرگزارم.
رضایی گفت:شهرهای اطراف تهران از جمله شهرستان کرج،شهریارپیشرفت قابل توجه ای نسبت به شهرستان تاریخی ورامین داشته اند که حق ورامین در این خصوص خوب و در خور شان آن رعایت نشده است.
***شهرستان ورامین در فقر بهداشتی و شغلی به سر می برد
رضایی اظهار داشت:وقتی به قدمت شهرستان های اطراف تهر ان به خصوص شهر کرج نگاه می کنم با توجه به سابقه تاریخی شهر ورامین در مقایسه با دیگر شهرستان های اطراف تهران متاسف می شوم.
وی افزود:اینکه فقط شعار داده و عملی بابت جذب منابع به خصوص کارخانجات مهم و موثر انجام ندهیم ظلم مضاعفی برل دوش جوانان شهرستان می باشد.
رضایی با اشاره به اینکه ورامین تبدیل به خوابگاه افراد شده و باید کار اساسی برای جذب کارخانجات مهم به شهرستان کرد،ادامه داد:وقتی می بینم شهر ورامین با داشتن این همه جوان انقلابی و ولایتمدار مشکل حاد و اساسی اشتغال می باشد ناراحت می شوم.
رییس شورای اسلامی شهر ورامین اظهار داشت:باید ترتیبی اتخاذ شود تا با وجود دولت تدبیر و امید نسبت به جذب امکانات و سرمایه به شهرستان ورامین زمینه اشتغال را فراهم کرد.
***دولت را حمایت کنیم
رضایی با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید خدمات شایسته ای را به مردم ارائه داده است،گفت:این دولت با توجه به اینکه هنوز عمر زیادی ندارد خدمات بسیار خوب و قابل ملاحظه ای را به هموطنان خود ارائه داده است که این خود نشان از اراده و عزم ملی آنها دارد.
رییس شورای اسلامی شهر ورامین ادامه داد:به عنوان عضو و رییس شورا از هر گونه اقدامی برای آبادانی و کمک به دولت زحمتکش تدبیر و امید فرو گذاری نمی کنم.
***بازدید های درون شهری (ورامین گردی)به هیچ عنوان سیاسی نیست
وی در پاسخ به این سوال که برخی ادعا می کنند که طرح ورامین گردی شما جنبه سیاسی و انتخاباتی دارد اظهار داشت:من به هیاهوهای بی ثمر بعضی افراد که همیشه کاری بخواهد در این شهرستان انجام شود منتقد بوده و خرابکاری می کنند کاری ندارم این حقیر به عنوان یکی از اعضای شورا با توجه به شرح وظایفی که برای بنده تعریف شده قصد خدمت به مردم و همشهریان عزیزم را دارم و در این راه هر گونه تخریب و انتقاد را به جان دل می خرم.
رضایی عنوان کرد:ما باید به عنوان عضو شورای اسلامی شهر ورامین به همه نقاط شهر به ویژه مناطق محروم شهر سرکشی و بازدید داشته و سعی کنیم امکانات و خدماتی که توسط شهرداری در زمینه های عمرانی،فرهنگی و اجتماعی انجام می شود متناسب با شآن و منزلت مردم عزیزمان باشد.
***تعامل با سایر مسئولین شهرستان در سطح بالایی است
رضایی اظهار داشت:شورا به عنوان متولی امور شهری می بایست با سایر ادارجات شهرستان تعامل داشته تا خدمات مطلوبی به شهروندان ارائه شود.
وی ادامه داد:بر همین اساس هماهنگی های لازم انجام شده تا اقدامات سایر اداره جات از طریق “ماهنامه وارنا شهر”به اطلاع مردم عزیز شهرستان رسانده شود.