تاریخ خبر:۱۳۹۷ دوشنبه ۲۰ اسفند | انتشار دهنده: روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر ورامین |
پ

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شورای اسلامی شهر ورامین ؛

سید محسن رضایی:در حال حاضر در سنگر مقدس شورا مشغول خدمت هستم/صحبت از انتخابات مجلس هنوز زود است

وارنا شهر- "سید محسن رضایی"رییس شورای اسلامی شهر ورامین با تکذیب خبر کاندیداتوری خود در مجلس دهم گفت: در حال حاضر در سنگر مقدس شورا مشغول خدمت هستم.

سید محسن رضایی رییس شورای اسلامی شهر ورامین در پاسخ به سوال خبرنگار وارنا شهر مبنی بر اینکه زمزمه هایی از سوی برخی احزاب و افراد مبنی بر شرکت شما در انتخابات مجلس دهم به عنوان کاندید برای نمایندگی مجلس شنیده می شود آیا این خبر صحت دارد یا نه؟گفت:این که بنده بخواهم در انتخابات شرکت کنم یا خیر هنوز پاسخ به این سوال با توجه به اینکه انتخابات در پایان سال ۹۴ برگزار می شود کمی زود به نظر می رسد.
وی اظهار داشت:به عنوان خدمتگزار مردم در حال حاضر در سنگر مقدس شورای اسلامی شهر مشغول انجام وظیفه بوده و خدارا بابت این سعادتی که نصیب اینجانب داشته است شکرگزارم.
رضایی گفت:شهرهای اطراف تهران از جمله شهرستان کرج،شهریارپیشرفت قابل توجه ای نسبت به شهرستان تاریخی ورامین داشته اند که حق ورامین در این خصوص خوب و در خور شان آن رعایت نشده است.
***شهرستان ورامین در فقر بهداشتی و شغلی به سر می برد
رضایی اظهار داشت:وقتی به قدمت شهرستان های اطراف تهر ان به خصوص شهر کرج نگاه می کنم با توجه به سابقه تاریخی شهر ورامین در مقایسه با دیگر شهرستان های اطراف تهران متاسف می شوم.
وی افزود:اینکه فقط شعار داده و عملی بابت جذب منابع به خصوص کارخانجات مهم و موثر انجام ندهیم ظلم مضاعفی برل دوش جوانان شهرستان می باشد.
رضایی با اشاره به اینکه ورامین تبدیل به خوابگاه افراد شده و باید کار اساسی برای جذب کارخانجات مهم به شهرستان کرد،ادامه داد:وقتی می بینم شهر ورامین با داشتن این همه جوان انقلابی و ولایتمدار مشکل حاد و اساسی اشتغال می باشد ناراحت می شوم.
رییس شورای اسلامی شهر ورامین اظهار داشت:باید ترتیبی اتخاذ شود تا با وجود دولت تدبیر و امید نسبت به جذب امکانات و سرمایه به شهرستان ورامین زمینه اشتغال را فراهم کرد.
***دولت را حمایت کنیم
رضایی با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید خدمات شایسته ای را به مردم ارائه داده است،گفت:این دولت با توجه به اینکه هنوز عمر زیادی ندارد خدمات بسیار خوب و قابل ملاحظه ای را به هموطنان خود ارائه داده است که این خود نشان از اراده و عزم ملی آنها دارد.
رییس شورای اسلامی شهر ورامین ادامه داد:به عنوان عضو و رییس شورا از هر گونه اقدامی برای آبادانی و کمک به دولت زحمتکش تدبیر و امید فرو گذاری نمی کنم.
***بازدید های درون شهری (ورامین گردی)به هیچ عنوان سیاسی نیست
وی در پاسخ به این سوال که برخی ادعا می کنند که طرح ورامین گردی شما جنبه سیاسی و انتخاباتی دارد اظهار داشت:من به هیاهوهای بی ثمر بعضی افراد که همیشه کاری بخواهد در این شهرستان انجام شود منتقد بوده و خرابکاری می کنند کاری ندارم این حقیر به عنوان یکی از اعضای شورا با توجه به شرح وظایفی که برای بنده تعریف شده قصد خدمت به مردم و همشهریان عزیزم را دارم و در این راه هر گونه تخریب و انتقاد را به جان دل می خرم.
رضایی عنوان کرد:ما باید به عنوان عضو شورای اسلامی شهر ورامین به همه نقاط شهر به ویژه مناطق محروم شهر سرکشی و بازدید داشته و سعی کنیم امکانات و خدماتی که توسط شهرداری در زمینه های عمرانی،فرهنگی و اجتماعی انجام می شود متناسب با شآن و منزلت مردم عزیزمان باشد.
***تعامل با سایر مسئولین شهرستان در سطح بالایی است
رضایی اظهار داشت:شورا به عنوان متولی امور شهری می بایست با سایر ادارجات شهرستان تعامل داشته تا خدمات مطلوبی به شهروندان ارائه شود.
وی ادامه داد:بر همین اساس هماهنگی های لازم انجام شده تا اقدامات سایر اداره جات از طریق “ماهنامه وارنا شهر”به اطلاع مردم عزیز شهرستان رسانده شود.

پیوند کوتاه
آخــرین خبــرها
گزارش تصویری / تقدیر فرماندار و شهردار ورامین از اعضای شورای اسلامی شهر به مناسبت روز شوراها دستور شورای شهر به شهرداری ورامین برای خرید کالاهای تولید داخل بودجه ۲ هزار میلیارد ریالی شهرداری ورامین تصویب شد دیدار شهردار واعضای شورای اسلامی شهر با جانشین فرماندهی انتظامی و راهور شهرستان ورامین جلسه ساماندهی و جمع آوری سگهای ولگرد در سطح شهر ورامین مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری با رییس شورای اسلامی شهر ورامین دیدار کرد. روسای کمیسیون های شورای اسلامی شهر ورامین مشخص شد «جعفر اردستانی» رئیس شورای شهر ورامین شد سید رضا احمدی ریئس شورای اسلامی شهر ورامین طی پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت خانم زهرا هداوند میرزایی :مساجد را به عنوان محل رسیدگی به امور مردم در شهر قرار دادیم نامگذاری خیابانی به نام شهدای اصناف در ورامین/ تقویت همکاری بین مدیران شهری و اتاق اصناف سید رضا احمدی: رهاسازی فاضلاب خانگی و اماکن عمومی به نهر های آبهای سطحی، باعث آلودگی زمین های کشاورزی می‌شود شماره جدید نشریه وارنا شهر شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین منتشر شد. اولویت شورای اسلامی شهر ورامین در رسیدگی جدی مشکلات محلات علی خانی : رشد بافت فرسوده در شهر ورامین باید رفع شود فتح الله فرجی : جوان و جوانان مفاهیمی هستند که در سالهای اخیر در افکار عمومی و فضای سیاسی رونق پیدا کرده و سکه رایج بازار شده است احمد خانی : یکی از مهمترین عوامل ایجاد نظم و انظباط اجتماعی فرهنگ سازی ترافیک است که  لازمه زندگی شهری است.  ترافیک و مسأله حمل و نقل یکی از مهمترین فعالیت های مدیریت شهری هر جامعه ای است حسن حبیبی : اولویت شهری ورامین تبیین شود جعفر اردستانی : داشتن رویکرد اجتماعی و فرهنگی در برنامه ریزی ها و تعریف پروژه ها مهمترین اولویت شهر ورامین است محمد حسن فرجی : حذف سرعت گیر ها می تواند باعث کاهش مشکلات شهروندان در عبور و مرور شود محمد وصالپور : باز آفرینی شهری تضمین آینده شهری هداوند میرزایی : احداث باغ کتاب نیاز شهرورامین است فعالیت های شهرداری ورامین در نشریه وارنا شهر منتشر شد شورای اسلامی ورامین: خدمات آبفا ورامین شایسته تقدیر است شورای اسلامی شهر ورامین: شهرداری باید خدمات رسانی بهتری به مساجد در ماه مبارک رمضان داشته باشد
.