دوشنبه ۰۲ ارد ۱۳۹۸ - Monday 22 April 2019
وارنا شهر- پس از قهرمانی تیم شهرداری ورامین و با اعلام سازمان لیگ فدراسیون تکواندو، پیام خانلرخانی به عنوان بهترین مربی لیگ برتر تکواندو انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار مهر، پس از قهرمانی تیم شهرداری ورامین و با اعلام سازمان لیگ فدراسیون تکواندو، پیام خانلرخانی به عنوان بهترین مربی لیگ برتر تکواندو انتخاب شد و در مراسم اختتامیه این مسابقات مورد تجلیل مسئولان و فعالان این رشته قرار گرفت.

پیام خانلرخانی که از جمله مربیان جوان و مستعد محسوب می شود با کسب دومین قهرمانی متوالی خود با تیم شهرداری ورامین در لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور توانست به عنوان یکی از پرافتخارترین مربیان این عرصه لقب بگیرد.

خانلرخانی طی دو فصل اخیر و با هدایت تیم شهرداری ورامین توانست علاوه بر کسب یک قهرمانی و یک نائب قهرمانی در لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور، یک قهرمانی و یک نائب قهرمانی را نیز در مسابقات جام باشگاه های آسیا به دست آورد که این امر افتخار بزرگی را نصیب دیار ۱۵ خرداد کرده است.

پیام خانلرخانی پس از کسب عنوان بهترین مربی لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه با اشاره به تلاش تیم شهرداری برای رسیدن به قهرمانی امسال اظهار داشت: تیم شهرداری ورامین در لیگ برتر امسال، سال سخت و دشواری را پشت سر گذاشت اما توانست به مقام قهرمانی لیگ برتر تکواندو رسیده و از عنوان فصل قبل خود دفاع کند.

سرمربی شهرداری ورامین افزود: امسال از نظر تعداد بازیکن و تعدد مسابقات، سال سختی برای تیم شهرداری بود و برگزاری مسابقات مختلف نظیر لیگ برتر، جام باشگاه های آسیا، جام فجر و انتخابی المپیک کار را برای مربیان و بازیکنان دشوار کرده بود.

وی ادامه داد: خدا را شاکر هستم که توانستیم امسال علاوه بر تکرار عنوان قهرمانی فصل گذشته خود در لیگ برتر در سطح آسیا نیز به مقام قهرمانی رسیده و دل هواداران را شاد کنیم.

در مسابقات لیگ برتر تکواندو، آرمین هادی‌پور از دانشگاه آزاد با ۱۱ مبارزه، ۱۱ پیروزی، بدون باخت و کسب ۱۵۵ امتیاز، عنوان فنی‌ترین بازیکن را به خود اختصاص داد.

گفتنی است شهرداری ورامین با ۱۰ برد، یک تساوی و یک باخت از ۱۲ بازی و با کسب ۳۱ امتیاز بر سکوی قهرمانی تکیه زد و دانشگاه آزاد با ۱۲ بازی و کسب ۲۵ امتیاز و تفاضل ۲۸ امتیاز در رده دوم قرار گرفت و صنایع استیل البرز با ۱۲ بازی و کسب ۲۵ امتیاز و تفاضل ۲۲ سوم شد.