دوشنبه ۰۲ ارد ۱۳۹۸ - Monday 22 April 2019
وارنا شهر: رئیس شورای شهر ورامین گفت: امروز در کنار مشکلات بهداشت و درمان و کمبودهای این بخش، جوانان منطقه نیز برای کسب درآمد و اشتغال باید به تهران مراجعه کنند.
سید محسن رضایی در گفت‌وگو با خبرنگارتسنیم در ورامین، اظهار کرد: قدمت تاریخی و ظرفیت های شهرستان ورامین نسبت به برخی از شهرهای اطراف تهران مانند کرج بسیار بیشتر است اما امروز جایگاه ورامین در استان تهران از لحاظ  زیر ساخت‌ها و امکانات بسیار پائین است.

وی افزود: متاسفانه برخی از مسئولان فقط برای حل مشکلات  شهرستان ورامین شعارمی دهند در حالیکه اقدامی بابت جذب منابع و رفع مشکلات کارخانجات قدیمی مهم و موثر انجام نشده و این موضوع ظلم مضاعفی بر دوش جوانان شهرستان است.

رئیس شورای شهر ورامین تصریح کرد: امروز در کنار مشکلات بهداشت و درمان و کمبودهای این بخش، جوانان منطقه نیز برای کسب درآمد و اشتغال باید به تهران مراجعه کنند و عملا ورامین تبدیل به یک خوابگاه شده در حالی که شهر ورامین با داشتن این همه جوان تحصیل‌کرده و ولایتمدار نباید مشکل اشتغال داشته باشد.

وی تاکید کرد: باید مسئولان با برنامه ریزی طولانی مدت ترتیبی اتخاذ کنند تا با کمک دولت تدبیر و امید نسبت به جذب امکانات و سرمایه به شهرستان ورامین زمینه اشتغال را فراهم کرد.

رضایی با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید خدمات شایسته ای به مردم ارائه داده است،گفت: این دولت با توجه به اینکه هنوزعمر زیادی ندارد خدمات بسیار خوب و قابل ملاحظه ای را به هموطنان خود ارائه داده است که این خود نشان از اراده و عزم ملی آنها دارد و باید مسئولان شهری نیز دولت را حمایت کنند.

وی افزود: به عنوان عضو و رئیس شورای شهر ورامین از هر گونه اقدامی برای آبادانی و کمک به دولت زحمتکش تدبیر و امید فرو گذاری نمی کنم.

رئیس شورای شهر ورامین در پاسخ به برخی انتقادها درباره عملکرد شورای شهر و شائبه انجام کارهای تبلیغاتی گفت: برخی از افراد همیشه در برابر هر اقدامی هیاهو و خرابکاری می کنند و من به عنوان رئیس شورای شهر نمی توانم برنامه ها و کارهای خود را به خاطر تفکر غلط برخی از افراد متوقف کنم.

وی عنوان کرد:ما باید به عنوان عضو شورای اسلامی شهر ورامین و طی یک برنامه ریزی به همه نقاط شهر به ویژه مناطق محروم شهر سرکشی و بازدید داشته باشیم.

رضایی گفت: ما به عنوان اعضای شورای شهر سعی می کنیم امکانات و خدماتی که توسط شهرداری در زمینه های عمرانی،فرهنگی و اجتماعی انجام می شود متناسب با شآن و منزلت مردم عزیزمان باشد.

وی خاطرنشان کرد: شورا به عنوان متولی امور شهری باید با سایر ادارات شهرستان تعامل داشته تا خدمات مطلوبی به شهروندان ارائه شود.