وارنا شهر : شورای اسلامی و شهرداری ورامین 2018 June 19 | سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ / ۴:۴۷
بسم الله الرحمن الرحیم الله لا اله إ لاّ هوَ الحیُّ القیُّومُ لا تَا خذُهُ سِنَهٌ وَ لا نَومٌ لَهُ ما فِی السَّماواتِ وَ ما فِی الأَرضِ مَن ذَا الَّذی یَشفَعُ عِندَهُ إلا بِإذنِهِ یَعلَمَ ما بَینَ أَیدِیهمِ وَ ما خَلفَهُم وَ لا یُحیطونَ بِشَی ءٍ مِن عِلمِهِ إلا بِما شاءَ وَسِعَ کُرسِیُّهُ السَّماواتِ و الأرض وَ لا یَؤدُهُ حِفظُهُما وَ هوَ العَلیُّ العَظیم لا إکراهَ فِی الدَّین قَد تَبَیَّنَ الرُّشدُ مِنَ الغَیَّ فَمَن یَکفُر بِالطَّاغوتِ وَ یُؤمِن بِالله فَقَد استَمسَکَ بِالعُروَهِ الوُثقی لاَنفِصامَ لَها و الله سَمِیعٌ عَلِیمٌ الله وَلِیُّ الَّذین آمَنوا یُخرِجُهُم مِنَ الظُّلُماتِ إِلی النُّور وَ الُّذینَ کَفَروا أولیاؤُهُمُ الطَّاغوتُ یُخرِجُونَهُم مِنَ النُّور إِلَی الظُّلُماتِ أُولئِکَ أصحابُ النَّارِ هُم فِیها خالِدُونَ
ورامین
جستجو
سرویس : اخبار, ادارات دولتی, شهر ورامین, شهرداری ورامین, شورای اسلامی شهر ورامین, مدیریت شهری | تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۳| ساعت انتشار: ۰۴:۴۷ | بازدید: 966|| Print This Post Print This Post
رئیس شورای شهر ورامین در گفت‌وگو با تسنیم:
وارنا شهر: رئیس شورای شهر ورامین گفت: امروز در کنار مشکلات بهداشت و درمان و کمبودهای این بخش، جوانان منطقه نیز برای کسب درآمد و اشتغال باید به تهران مراجعه کنند.
شهرستان ورامین در فقر بهداشتی و شغلی به سر می‌برد
سید محسن رضایی در گفت‌وگو با خبرنگارتسنیم در ورامین، اظهار کرد: قدمت تاریخی و ظرفیت های شهرستان ورامین نسبت به برخی از شهرهای اطراف تهران مانند کرج بسیار بیشتر است اما امروز جایگاه ورامین در استان تهران از لحاظ  زیر ساخت‌ها و امکانات بسیار پائین است.

وی افزود: متاسفانه برخی از مسئولان فقط برای حل مشکلات  شهرستان ورامین شعارمی دهند در حالیکه اقدامی بابت جذب منابع و رفع مشکلات کارخانجات قدیمی مهم و موثر انجام نشده و این موضوع ظلم مضاعفی بر دوش جوانان شهرستان است.

رئیس شورای شهر ورامین تصریح کرد: امروز در کنار مشکلات بهداشت و درمان و کمبودهای این بخش، جوانان منطقه نیز برای کسب درآمد و اشتغال باید به تهران مراجعه کنند و عملا ورامین تبدیل به یک خوابگاه شده در حالی که شهر ورامین با داشتن این همه جوان تحصیل‌کرده و ولایتمدار نباید مشکل اشتغال داشته باشد.

وی تاکید کرد: باید مسئولان با برنامه ریزی طولانی مدت ترتیبی اتخاذ کنند تا با کمک دولت تدبیر و امید نسبت به جذب امکانات و سرمایه به شهرستان ورامین زمینه اشتغال را فراهم کرد.

رضایی با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید خدمات شایسته ای به مردم ارائه داده است،گفت: این دولت با توجه به اینکه هنوزعمر زیادی ندارد خدمات بسیار خوب و قابل ملاحظه ای را به هموطنان خود ارائه داده است که این خود نشان از اراده و عزم ملی آنها دارد و باید مسئولان شهری نیز دولت را حمایت کنند.

وی افزود: به عنوان عضو و رئیس شورای شهر ورامین از هر گونه اقدامی برای آبادانی و کمک به دولت زحمتکش تدبیر و امید فرو گذاری نمی کنم.

رئیس شورای شهر ورامین در پاسخ به برخی انتقادها درباره عملکرد شورای شهر و شائبه انجام کارهای تبلیغاتی گفت: برخی از افراد همیشه در برابر هر اقدامی هیاهو و خرابکاری می کنند و من به عنوان رئیس شورای شهر نمی توانم برنامه ها و کارهای خود را به خاطر تفکر غلط برخی از افراد متوقف کنم.

وی عنوان کرد:ما باید به عنوان عضو شورای اسلامی شهر ورامین و طی یک برنامه ریزی به همه نقاط شهر به ویژه مناطق محروم شهر سرکشی و بازدید داشته باشیم.

رضایی گفت: ما به عنوان اعضای شورای شهر سعی می کنیم امکانات و خدماتی که توسط شهرداری در زمینه های عمرانی،فرهنگی و اجتماعی انجام می شود متناسب با شآن و منزلت مردم عزیزمان باشد.

وی خاطرنشان کرد: شورا به عنوان متولی امور شهری باید با سایر ادارات شهرستان تعامل داشته تا خدمات مطلوبی به شهروندان ارائه شود.

کلید واژه ها: ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *