دوشنبه ۰۵ فرو ۱۳۹۸ - Monday 25 March 2019
حجت الاسلام و المسلمین "سید محسن محمودی"رییس ستاد برگزاری مراسم 9 دی‌ماه شهرستان‌های استان تهران برنامه سخنرانان 9 دی‌ماه شهرستان‌های این استان را اعلام کرد.
به گزارش “وارنا شهر” حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محسن محمودی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اهمیت گرامیداشت مراسم یوم‌الله ۹ دی اظهار کرد: فتنه ۸۸ اهداف خطرناکی داشت و از مدت‌ها قبل طرح‌ریزی شده بود.

وی اظهار داشت: عمق فتنه و پیچیدگى آن نشان‌دهنده توطئه‏‌اى بود که سال‏‌ها براى طراحى و عملیاتی کردن آن تلاش شده بود و در نهایت این توطئه بزرگ و پیچیده در بستر انتخابات دهمین دوره ریاست جمهورى اجرا شد.

رییس ستاد برگزاری مراسم ۹ دی‌ماه شهرستان‌های استان تهران افزود: خروش مردم ولایی و مومن ایران اسلامی در ۹ دی‌ماه تمام نقشه‌های دشمنان انقلاب اسلامی را بر آب کرد و بنابراین باید هر سال سالروز این حماسه بزرگ گرامی داشته شود.

حجت‌الاسلام محمودی خاطرنشان کرد: در ایام ۹ دی‌ماه باید سعی در بصیرت‌افزایی کنیم چرا که دشمن هیچ‌گاه از فتنه دست بر نخواهد داشت و هرگز مایوس نمی‌شود.

وی ادامه داد: در این جهت برنامه‌های تبیینی بصیرتی در شهرستان‌های استان تهران با حضور سخنرانان برتر کشوری طرح‌ریزی و اجرا می‌شود.

برنامه‌های تبینی بصیرتی در شهرستان‌های استان تهران

بهارستان

حجت‌الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در مصلی بهارستان

شهریار

حجت‌الاسلام والمسلمین حقانی، معاون پژوهشی مرکز تحقیقات و مطالعات تاریخ معاصر ایران در سالن شهید کافی

دماوند

عباس حاجی نجار، تحلیل‌گر سیاسی در مصلی دماوند

شهر آبسرد

کامران دانشجو در مصلی این شهر

آبعلی

محمدباقر قالیباف، شهردار تهران در مصلی آبعلی

پاکدشت

دکتر قنبر، معاون بعثه مقام معظم رهبری در مصلی پاکدشت

اسلامشهر

آیت‌الله صدیقی امام جمعه موقت تهران در مصلی اسلامشهر

رباط کریم

حجت‌الاسلام والمسلمین علی اکبری، رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد در مصلی رباط کریم

ورامین

حجت‌الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی، وزیر پیشین اطلاعات و حجت‌الاسلام والمسلمین رسایی در گلزار شهدای سید فتح‌الله و سردار سراج در مصلی صاحب‌الزمان (عج) ورامین

ملارد

حجت‌الاسلام والمسلمین علوی، وزیر اطلاعات در سالن شهید طحانی

فیروزکوه

حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیلی امام جمعه فیروزکوه در مصلی فیروزکوه

پیشوا

مهرداد بذرپاش، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در مسجد امام خمینی(ره) و علی‌اصغر زارعی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در صحن امامزاده جعفر (ع)