| انتشار دهنده: روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر ورامین |

تعداد بازدید خبر: 939

آغاز به‌کار هیات ورزش اسکی در شهر ورامین

وارنا شهر-با آغاز به‌کار هیئت اسکی شهرستان ورامین، زمینه برای کشف استعدادهای این رشته در منطقه مهیا گشت.

به گزارش وارنا شهر، با آغاز به‌کار هیئت اسکی شهرستان ورامین، زمینه برای کشف استعدادهای این رشته در منطقه مهیا شد.

بعد از انتصاب یونس خلیلی به‌عنوان مسئول هیئت اسکی اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین، برنامه‌ها از سوی این مربی کاربلد تدوین و به مرحله اجرا درآمد.

وی گفت: اسکی یکی از پرهزینه‌ترین ورزش‌های کشورمان است که در صورت مدیریت صحیح می‌توان با بهره‌وری از زمان، مکان و امکانات، شرایط را برای استفاده تمام قشرهای علاقمند مهیا کرد.

خلیلی ادامه داد: درحال حاضر این رشته مهیج در منطقه پایه‌ریزی شده و با توجه به برنامه‌های از پیش تعیین شده در نظر است اقدام به گسترش آن کنیم و با فعال کردن اسکی که مقرر شده در پیست‌های آبعلی، شمشک و دربندسر برگزار شود قهرمانان ارزنده‌ای را در آینده به ورزش کشور معرفی کنیم.

رئیس هیئت اسکی ورامین عنوان کرد: آموزش و استعدادیابی در کنار برنامه‌های تفریحی، از مهمترین راهبردهای در دست اقدامی خواهد بود که در نخستین فرصت و با ایجاد شرایط به آن خواهیم پرداخت.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: طبق هماهنگی‌های به‌ عمل آمده با مناطق برف خیز و دارای پیست‌های اسکی، مقرر شده در روزهای تعطیل که بسیاری از افراد شرایط حضور برای آموزش را دارا هستند با تخفیف‌های ویژه امکان استفاده را داشته باشند.

خلیلی اظهار داشت: حضور در پیست، طبق هماهنگی‌های صورت گرفته به‌ صورت رایگان است و وسیله رفت و آمد نیز برای روزهای معین در نظر گرفته می‌شود تا خانواده‌ها و علاقمندان هیچ‌گونه دغدغه‌ای برای شرکت در برنامه‌های این هیئت نداشته باشند.

رئیس هیئت اسکی شهرستان ورامین در پایان تصریح کرد: هم‌اکنون پیست‌های آبعلی، شمشک و دربندسر مهیای پذیرش ورزشکاران ورامین است که در صورت تمایل و کسب اطلاعات بیشتر، افراد می‌توانند با هماهنگی اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین اقدام به‌ حضور در این ورزش مفرح و پرنشاط داشته باشند.

پیوند کوتاه
خبرهای مرتبط
آخــرین خبــرها
صورت جامع و هزینه شهرداری در شش ماهه اول سال ۱۴۰۲ صورت جامع و هزینه شهرداری در شش ماهه دوم سال ۱۴۰۱ پنجاه و چهارمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار شد. دیدار اعضاءشورای اسلامی شهر ورامین با فرمانده سپاه بررسی ساماندهی روز بازارها و وانت بارها در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر ورامین پنجاه و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی ،اجتماعی برگزار شد چهل و ششمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار شد کمیته فرهنگی مذهبی شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید دیدار رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر با دادستان شهر بازدید رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر از کارگاههای شیشه وآبگینه ورامین دیداراعضا شورای اسلامی شهر با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تجلیل فرماندار و امام جمعه موقت از رئیس و اعضاءشورای اسلامی شهرورامین بازدید رئیس و اعضاء کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی ازمحل احداث آرامستان جدید شهر اختتامیه نخستین عهدواره چهله مهدویت برگزار شد کمیته بهداشت و محیط زیست کمیسیون فرهنگی اجتماعی تشکیل شد درروز اول مسابقات گروه دو لیگ جوانان مناطق کشورکه به میزبانی ورامین در سالن شهید مهر جو عبدل آباد برگزار میشود ، جعفر اردستانی نائب رئیس شورای اسلامی شهر و ابوالفضل جعفری رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر بهمراه فرماندار و معاونین ایشان حضور یافتند و با بازیکنان تیم های شهر ورامین از نزدیک گفتگو و برایشن آرزوی موفقیت نمودند. کمیته اجتماعی کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهرورامین تشکیل شد بازدید اعضاءکمیسیون توسعه وعمران از پارک ۱۵خرداد جهت بررسی مشکلات آن بودجه ۱۴۰۱ شهرداری ورامین تصویب شد با حضور رئیس و اعضاءکمیسیون توسعه و عمران شورای اسلامی شهر،شهردارو مدیران مناطق شهرداری جلسه برگزارشد ۲۲بهمن ۱۴۰۰ کمیسیون توسعه عمران شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید بازدید رئیس و اعضاء کمیسیون فرهنگی اجتماعی از مرکز شبانه روزی دنیای نو کمیته فرهنگی مذهبی کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار گردید مراسم افتتاحیه نمایشگاه کار آفرینی و دستاورد های روستایی و عشایری شهرستان ورامین
.