| انتشار دهنده: روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر ورامین |

تعداد بازدید خبر: 1,138

ایجاد شبکه آب و فاضلاب از ده شریفای ورامین تا منطقه خیرآباد

وارنا شهر-رئیس شورای اسلامی شهر ورامین در جلسه مشترک آب و فاضلاب با شورای شهر از اجرای طرح شبکه آب و فاضلاب شهر از ده‌شریفای ورامین تا منطقه خیرآباد خبر داد.

به گزارش وارنا شهر، سیدمحسن رضایی پیش از ظهر امروز در جلسه مشترک آب و فاضلاب با شورای اسلامی شهر ورامین اظهار داشت: کمیته‌ای از آب و فاضلاب و شورای شهر مبنی بر اقدامات کنتورگذاری برای ساختمان‌های بدون مجوز شهرداری و مشترکان غیرمجاز تشکیل شد.

رئیس شورای اسلامی شهر ورامین ادامه داد: در طول مسیر لوله اصلی تامین آب که از منطقه سعدآباد به ورامین وصل است انشعابات غیرمجازی را به این لوله اصلی وصل کرده‌اند که منجر به تحمیل هزینه اضافی و پرداخت حق آب آن‌ها به شهروندان شده است که مقرر شد این مشترکان شناسایی و نسبت به قطع آب شرب آن‌ها اقدام شود.

رضایی با بیان اینکه مقرر شد کول‌گذاری چاه‌های جذبی توسط شهرداری انجام شود، بیان داشت: بر اساس این جلسه و توافق انجام شده قرار شد ماهیانه از وضعیت بهداشتی آب شرب گزارشی برای شورای اسلامی شهر ورامین از طرف آب و فاضلاب شهرستان ارسال شود.

بهزاد حسینی عضو شورای اسلامی شهر ورامین نیز با انتقاد از عدم اجرای کارهای اساسی و زیربنایی در ارتباط با لوله‌گذاری آب و فاضلاب گفت: هرساله شاهد شکسته شدن لوله‌ها در خیابان‌ها و کوچه‌های شهر هستیم که این خود هزینه اضافی برای شهرداری و شهروندان ایجاد می‌کند.

در پایان جلسه نیز با اتفاق آراء مصوب شد تا سازمان آب و فاضلاب گزارشی از عملکرد خود از طریق ماهنامه «وارنا شهر» ارسال و شهرداری نیز نسبت به انعکاس عملکرد سازمان آب و فاضلاب و درج آن در این ماهنامه و گزارش به افکار عمومی اقدام لازم را به‌عمل آورد.

گفتنی است، این جلسه در حالی برگزار شد که مدیرعامل آب و فاضلاب جنوب شرق استان تهران علیرغم هماهنگی و دعوت قبلی نایب رئیس شورای اسلامی ورامین در این جلسه حضور نیافت و عامری معاون فنی و عمرانی، مرادی معاون بهره‌برداری، شکرزاده رئیس امور آب شهر و معصوم‌آبادی مدیر فنی از سازمان آب و فاضلاب جنوب شرق استان تهران در این جلسه حضور داشتند.

پیوند کوتاه
خبرهای مرتبط
آخــرین خبــرها
صورت جامع و هزینه شهرداری در شش ماهه اول سال ۱۴۰۲ صورت جامع و هزینه شهرداری در شش ماهه دوم سال ۱۴۰۱ پنجاه و چهارمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار شد. دیدار اعضاءشورای اسلامی شهر ورامین با فرمانده سپاه بررسی ساماندهی روز بازارها و وانت بارها در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر ورامین پنجاه و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی ،اجتماعی برگزار شد چهل و ششمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار شد کمیته فرهنگی مذهبی شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید دیدار رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر با دادستان شهر بازدید رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر از کارگاههای شیشه وآبگینه ورامین دیداراعضا شورای اسلامی شهر با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تجلیل فرماندار و امام جمعه موقت از رئیس و اعضاءشورای اسلامی شهرورامین بازدید رئیس و اعضاء کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی ازمحل احداث آرامستان جدید شهر اختتامیه نخستین عهدواره چهله مهدویت برگزار شد کمیته بهداشت و محیط زیست کمیسیون فرهنگی اجتماعی تشکیل شد درروز اول مسابقات گروه دو لیگ جوانان مناطق کشورکه به میزبانی ورامین در سالن شهید مهر جو عبدل آباد برگزار میشود ، جعفر اردستانی نائب رئیس شورای اسلامی شهر و ابوالفضل جعفری رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر بهمراه فرماندار و معاونین ایشان حضور یافتند و با بازیکنان تیم های شهر ورامین از نزدیک گفتگو و برایشن آرزوی موفقیت نمودند. کمیته اجتماعی کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهرورامین تشکیل شد بازدید اعضاءکمیسیون توسعه وعمران از پارک ۱۵خرداد جهت بررسی مشکلات آن بودجه ۱۴۰۱ شهرداری ورامین تصویب شد با حضور رئیس و اعضاءکمیسیون توسعه و عمران شورای اسلامی شهر،شهردارو مدیران مناطق شهرداری جلسه برگزارشد ۲۲بهمن ۱۴۰۰ کمیسیون توسعه عمران شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید بازدید رئیس و اعضاء کمیسیون فرهنگی اجتماعی از مرکز شبانه روزی دنیای نو کمیته فرهنگی مذهبی کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار گردید مراسم افتتاحیه نمایشگاه کار آفرینی و دستاورد های روستایی و عشایری شهرستان ورامین
.