یکشنبه ۰۱ ارد ۱۳۹۸ - Sunday 21 April 2019
وارنا شهر-مسئول کمیته کاروان نمادین حضرت امام (ره) در جلسه امروز (پنج شنبه) در جسله ستاد دهه فجر شهرستان ورامین از ورود این کاروان در 12 بهمن خبر داد.

به گزارش خبرنگار وارنا شهر”یوسف تاجیک اسماعیلی “صبح امروز در جلسه کمیته ورود کاروان نمادین حضرت امام (ره) که در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های استان تهران تشکیل شد، افزود: هدف ما برگزاری هرچه باشکوه‌تر راه‌اندازی کاروان نمادین ورود حضرت امام راحل در روز ۱۲ بهمن از مزار شهدای خیرآباد (امامزاده طاهر) تا میدان امام خمینی (ره) و گلستان شهدای سیدفتح‌الله ورامین است.
مسئول کمیته کاروان نمادین حضرت امام (ره) افزود: کلیه عزیزان کاروان از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح ۱۲ بهمن در بارگاه امامزاده طاهر خیرآباد برای نصب عکس و پرچم و پوستر و آماده کردن پاترول حضرت امام راحل حضور خواهند داشت و ساعت حرکت کاروان ساعت ۹ و ۳۳ دقیقه صبح خواهد بود.
وی در ادامه با بیان اینکه هماهنگی با کلیه ادارات و نهادها صورت گرفته است، اظهار داشت: تعداد ۱۲ دستگاه از ماشین‌های نیروی انتظامی در مراسم شرکت و سازماندهی کاروان از ابتدا تا انتهای مسیر به عهده راهور نیروی انتظامی است.
بر پایه این گزارش مقرر شد تا شهرداری ورامین نسبت به تهیه تعداد ۱۵ دستگاه از تاکسی‌ها به‌همراه پرچم کوچک و بزرگ و شاخه گل و نصب پوستر، خودروی آتش نشانی و … این کاروان اقدام نماید.
همچنین با اداره آموزش و پرورش هماهنگی‌های لازم صورت در خصوص حضور دانش‌آموزان مدارسی که در مسیر کاروان هستند جهت استقبال کاروان انجام شد.
وی آرایش حرکت کاروان نمادین از خیرآباد تا انتهای مسیر را به ترتیب اول بلندگو، خودرو راهور، موتور سواران گردان امام علی (ع)، پاترول نمادین امام، خودروهای نیروی انتظامی و در انتها تاکسی‌ها اعلام کرد و گفت: از مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان نیز برای استقبال از کاروان در مقابل گلزار شهدای سید فتح‌الله به‌عمل آمده است.
تاجیک اسماعیلی افزود: کاروان نمادین ورود حضرت امام (ره) در مقابل گلزار شهدای ۱۰ دی سال۱۳۵۷ توقف و با نثار فاتحه و دسته گل از مقام شهیدان کریمی، میرزایی و گلعباسی تقدیر شود.
وی عنوان کرد: برای تزئین خیابان مسجد جامع و ۱۵ خرداد نیز گل‌های تزئینی آماده شده است.
بر اساس این گزارش نمایندگانی از شهرداری ورامین،سازمان تاکسیرانی شهر ورامین،اداره آموزش و پرورش،بسیج اصناف شهر ورامین،پلیس راهور و ستاد بزرگداشت دهه فجر منطقه خیرآباد حضور داشتند.

عکس از:سید محمد حسینی

 

IMG_3990-300x200 IMG_3996-300x205 IMG_3998-300x200 IMG_4003-300x200 IMG_4031-300x200