یکشنبه ۰۱ ارد ۱۳۹۸ - Sunday 21 April 2019
جعفر اردستانی / رییس کمیسیون توسعه و عمران شورای شهر شورای اسلامی شهر ورامین /  داشتن رویکرد اجتماعی و فرهنگی در برنامه ریزی ها و تعریف پروژه ها مهمترین اولویت شهر ورامین است

جعفر اردستانی / رییس کمیسیون توسعه و عمران شورای شهر شورای اسلامی شهر ورامین /  داشتن رویکرد اجتماعی و فرهنگی در برنامه ریزی ها و تعریف پروژه ها مهمترین اولویت شهر ورامین است. شهر ورامین دارای محلات زیادی است که برخی از آنها دارای شرایط خاص و نیازمندی های منحصر بفردی است.

شایسته است شهرداری در تعریف پروژه های عمرانی خود رویکرد اجتماعی و فرهنگی داشته باشد یعنی اینکه در محلات مختلف یا تعاملات مناسب با مردم از طریق نشست های محله محور در مساجد اولویت تیاز محله و خواست مردم آن محله شنیده شود .

مهمترین خواسته های مردم باید در بازدید کارشناسان شهرداری مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد. در طرح تفصیلی شهر ورامین در اکثر محله ها بازگشایی ها و دسترسی های جدیدی تعریف شده است که در صورت اجرای آن در بسیاری از محلات رونق و آبادانی چشمگیری اتفاق خواهد افتاد.

برخی محلات حاشیه شهر که بن بست هستند و تنها یک راه دسترسی دارند با اجرای پروژه های بازگشایی ایجاد دسترسی های جدید بسیاری از مشکلات این محلات بر طرف می شود و اثرات خوبی بر جای خواهد گذاشت.

۹ تیر ۱۳۹۷  ,     اخبار |