| انتشار دهنده: روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر ورامین |

تعداد بازدید خبر: 1,007

اتمام پروژه های نیمه تمام در بخش بهداشت و درمان از اولویت های دولت است

وارنا شهر – استاندار تهران گفت: تکمیل و اتمام پروژه های بیمارستانی در شهرستان های استان تهران از اولویت های دولت تدبیر و امید است.

به گزارش وارنا شهر، «سید حسین هاشمی» دوشنبه شب در جلسه کمیته «برنامه ریزی و توسعه استان تهران» در محل فرمانداری «قرچک» اظهار داشت: دولت تدبیر و امید تلاش دارد با تکمیل پروژه های نیمه تمام مهم و تأثیرگذار و در اولویت قرار دادن پروژه هایی که ۸۰ درصد پیشرفت داشته اند، خدمت رسانی بهتری را به مردم ارائه کند.

وی افزایش سرانه بهداشت و درمانی شهرستانهای استان تهران را بسیار ضروری دانست و افزود: با توجه به نوپا بودن قرچک این شهرستان نیازمند بیمارستان و مراکز درمانی و تصمیماتی جهت تسریع در ساخت بیمارستان ۶۴ تختخوابی آن است.

وی با اشاره به طرح های عمرانی شهرستان قرچک گفت: پروژه های مناسبی در این شهرستان تعریف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از رشد ۵۰ درصدی برخوردار می باشد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران نیز از آمادگی انتقال آب سد «ماملو» به شهرستان های قرچک و ورامین خبر داد و گفت: از ۳۰ میلیون متر مکعب آب سد ماملو، ۱۵ میلیون مترمکعب مختص شهرستان های ورامین و قرچک است که با تکمیل تصفیه خانه سد ماملو و بهره برداری آزمایشی آن، زمینه انتقال آب این سد به این دو شهرستان فراهم شده است.

«محمد پرورش» افزود: هم اکنون آب این سد به صورت آزمایشی در لوله های انتقال جاری شده و طی چند هفته آینده، این آب به شهرستان های ورامین و قرچک خواهد رسید.

وی اظهار داشت: یکی از مشکلات شرکت آبفا، تحویل دادن آب روستاها به این شرکت است در صورتی که این روستاها فاقد شبکه انتقال بوده و بیش از ۳۰ درصد پرت آب در آنها صورت می گیرد.

پیوند کوتاه
خبرهای مرتبط
آخــرین خبــرها
صورت جامع و هزینه شهرداری در شش ماهه اول سال ۱۴۰۲ صورت جامع و هزینه شهرداری در شش ماهه دوم سال ۱۴۰۱ پنجاه و چهارمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار شد. دیدار اعضاءشورای اسلامی شهر ورامین با فرمانده سپاه بررسی ساماندهی روز بازارها و وانت بارها در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر ورامین پنجاه و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی ،اجتماعی برگزار شد چهل و ششمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار شد کمیته فرهنگی مذهبی شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید دیدار رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر با دادستان شهر بازدید رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر از کارگاههای شیشه وآبگینه ورامین دیداراعضا شورای اسلامی شهر با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تجلیل فرماندار و امام جمعه موقت از رئیس و اعضاءشورای اسلامی شهرورامین بازدید رئیس و اعضاء کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی ازمحل احداث آرامستان جدید شهر اختتامیه نخستین عهدواره چهله مهدویت برگزار شد کمیته بهداشت و محیط زیست کمیسیون فرهنگی اجتماعی تشکیل شد درروز اول مسابقات گروه دو لیگ جوانان مناطق کشورکه به میزبانی ورامین در سالن شهید مهر جو عبدل آباد برگزار میشود ، جعفر اردستانی نائب رئیس شورای اسلامی شهر و ابوالفضل جعفری رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر بهمراه فرماندار و معاونین ایشان حضور یافتند و با بازیکنان تیم های شهر ورامین از نزدیک گفتگو و برایشن آرزوی موفقیت نمودند. کمیته اجتماعی کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهرورامین تشکیل شد بازدید اعضاءکمیسیون توسعه وعمران از پارک ۱۵خرداد جهت بررسی مشکلات آن بودجه ۱۴۰۱ شهرداری ورامین تصویب شد با حضور رئیس و اعضاءکمیسیون توسعه و عمران شورای اسلامی شهر،شهردارو مدیران مناطق شهرداری جلسه برگزارشد ۲۲بهمن ۱۴۰۰ کمیسیون توسعه عمران شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید بازدید رئیس و اعضاء کمیسیون فرهنگی اجتماعی از مرکز شبانه روزی دنیای نو کمیته فرهنگی مذهبی کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار گردید مراسم افتتاحیه نمایشگاه کار آفرینی و دستاورد های روستایی و عشایری شهرستان ورامین
.