| انتشار دهنده: روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر ورامین |

تعداد بازدید خبر: 1,097

داور استرالیایی مقصر اصلی ناکامی ایران

وارنا شهر-در یک قدمی رسیدن به نیمه نهایی فوتبال جام ملت های آسیا بودیم که اشتباه مهلک داور استرالیایی باغث 10 نفره شدن ایران و حذف از جام شد.

به گزارش وارنا شهر؛آنچه را که کارلوس کی روش مربی حرفه ای و کار بلد تیم ملی ایران در بازی مقابل عراق در یک چهارم نهایی فوتبال جام ملت های آسیا طراحی کرده بود را داور استرالیایی به هم زد و نظم تیمی ایران را دچار اختلال کرد.
در اواخر نیمه اول و در حالیکه ایران با یک گل از عراق پیش بود مهرداد پولادی در پی تعقیب توپ در محوطه جریمه عراق با برخورد خیلی جزیی با دروازه بان عراقی با کارت زرد دوم از سوی داور استرالیایی مواجه شد و از بازی اخراج گردید.
در حالیکه ایران نیمه اول تیم برتر میدان و صاحب توپ و موقعیت های گل بود امید داشتیم که این روند در نیمه دوم هم ادامه داشته باشد که داور استرالیایی به اشتباه تیم ایران را ده نفره کرد.
با ده نفره شدن تیم ملی کارلوس کی روش به ناچار دست به تغییر در ترکیب تیم زد و احسان حاج صفی که در میانه میدان از چهره های تاثیرگذار بود یک خط به عقب آمد و از روی اجبار شجاعی را بیرون کشید و امیدی چپ پا و جوان را به بازی آورد و در عمل خط هافبک ایران نیمی از مهره های ثابت خود را از دست داد.
در ادامه با مصدومیت سردار آزمون تنها زننده گل در نیمه اول مربی دوباره مجبور به تعویض اجباری دیگر شد و سپس برای اینکه بتواند کار را در نود دقیقه تمام کند قوچان نژاد را به جای یکی از دیگر از هافبک های اثرگذار یعنی دژاگه فرستاد. اما نتوانست به برد دست یابد و کار به وقت اضافه کشیده شد.
در هر حال ایران در این مسابقات تیم منسجم و بابرنامه ای بود و لیاقت حضور در جمع ۴ تیم برتر را داشتاما اتفاقاتی که پیش آمد مانع از آن شد که ایران به آنچه استحقاقش بود دست پیدا کند.
حفظ مربی و ادامه کار او با تیم ملی ایران می تواند در آینده ایران را به جایگاه های مناسبی در فوتبال آسیا و جهان برساند ولی باید صبور بود و امیدوار به آینده.
“جعفر اردستانی-کارشناس ورزش و رییس کمیته ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر ورامین

پیوند کوتاه
خبرهای مرتبط
آخــرین خبــرها
صورت جامع و هزینه شهرداری در شش ماهه اول سال ۱۴۰۲ صورت جامع و هزینه شهرداری در شش ماهه دوم سال ۱۴۰۱ پنجاه و چهارمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار شد. دیدار اعضاءشورای اسلامی شهر ورامین با فرمانده سپاه بررسی ساماندهی روز بازارها و وانت بارها در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر ورامین پنجاه و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی ،اجتماعی برگزار شد چهل و ششمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار شد کمیته فرهنگی مذهبی شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید دیدار رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر با دادستان شهر بازدید رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر از کارگاههای شیشه وآبگینه ورامین دیداراعضا شورای اسلامی شهر با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تجلیل فرماندار و امام جمعه موقت از رئیس و اعضاءشورای اسلامی شهرورامین بازدید رئیس و اعضاء کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی ازمحل احداث آرامستان جدید شهر اختتامیه نخستین عهدواره چهله مهدویت برگزار شد کمیته بهداشت و محیط زیست کمیسیون فرهنگی اجتماعی تشکیل شد درروز اول مسابقات گروه دو لیگ جوانان مناطق کشورکه به میزبانی ورامین در سالن شهید مهر جو عبدل آباد برگزار میشود ، جعفر اردستانی نائب رئیس شورای اسلامی شهر و ابوالفضل جعفری رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر بهمراه فرماندار و معاونین ایشان حضور یافتند و با بازیکنان تیم های شهر ورامین از نزدیک گفتگو و برایشن آرزوی موفقیت نمودند. کمیته اجتماعی کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهرورامین تشکیل شد بازدید اعضاءکمیسیون توسعه وعمران از پارک ۱۵خرداد جهت بررسی مشکلات آن بودجه ۱۴۰۱ شهرداری ورامین تصویب شد با حضور رئیس و اعضاءکمیسیون توسعه و عمران شورای اسلامی شهر،شهردارو مدیران مناطق شهرداری جلسه برگزارشد ۲۲بهمن ۱۴۰۰ کمیسیون توسعه عمران شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید بازدید رئیس و اعضاء کمیسیون فرهنگی اجتماعی از مرکز شبانه روزی دنیای نو کمیته فرهنگی مذهبی کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار گردید مراسم افتتاحیه نمایشگاه کار آفرینی و دستاورد های روستایی و عشایری شهرستان ورامین
.