| انتشار دهنده: روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر ورامین |

تعداد بازدید خبر: 2,146

معلم جانباز و شهید زنده حاج محمد رضا سلیم خانیان به یاران شهیدش پیوست

وارنا شهر-حاج محمد چرضا سلیم خانیان رزمنده عاشق و عارف واصل بعد از تحمل سال ها درد و رنج جانبازی دعوت حق را لبیک گفت.

محمد رضا سلیم خانیان جانباز ۸۵ درصدی شهرستان ورامین که به شهید زنده معروف بود پس از تحمل درد و رنج ناشی از مجروحیت های جنگ تحمیلی به دیار حق شتافت و به خیل شهدا پیوست.
حاج محمد رضا سلیم خانیان جانباز سلحشور و دلاور هشت سال دفاع مقدس پس از تحمل درد و رنج مجروحیت های جتگ تحمیلی دعوت حق را لبیک گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.

این چهره ماندگار دفاع مقدس بیش از ۸۵ درصد جانبازی داشت که به دلیل محدودیت های قانونی با عنوان جانباز ۷۰ درصد شناخته می شد به همین خاطر حاج حمید از بیشترین میزان جانبازی در شهرستان ورامین برخوردار بود.
بر اساس این گزارش تشییع پیکر این شهید فردا سه شنبه از ساعت ٩صبح از میدان امام حسین ع ورامین تا میدان امام خمینی ره برگزار می شود.

پر کشیدند سمت کرب و بلا
عاشقونه رفتند تا به خدا

حالا تو این دنیای غریبی
دل خوشی مونه یاد شهدا

چفیه و سربند و گرمی لبخندها
و نیمه شب سنگر ، شور نافله ها

رفتند و ما موندیم، عمریه جا موندیم
کی میره از یادم کوچ قافله ها

غروبا چشم به راهشون، میمونم با دل خون
خدا این رو سیاهو ، به رفیقاش برسون

کی میشه ندبه های ما اجابت
آرزوی همه مانه شهادت
گزارش تصویری دیدار شهردار واعضای شورای شهر ورامین در سال گذشته از جانباز شهید سلیم خانیان
به گزارش خبرنگاروارنا شهر “علی حیدریان”شهردار ورامین به اتفاق “محمد وصالپور”رییس شورای شهرستان و جمعی از اعضای شورای شهر ورامین ضمن حضور در منزل”محمد رضا سلیم خانیان”جانباز ۷۰ درصد شهرستان ورامین از وی عیادت به عمل آوردند.

IMG_4579

در این دیدار”جعفر اردستانی” نایب رییس شورای شهر نیز حضور داشت اظهار کرد: اگر امروز افراد حاضر در شورا و شهرداری ورامین با خیال آسوده به مردم شهرشان خدمت می کنند به برکت جانفشانی ها و از خود گذشتگی های شهدا و جانبازان و آزادگان می باشد.

IMG_4549
علی خانی عضو دیگر شورای شهر ورامین که در این دیدار حضور داشت از”حمیدرضا سلیم خانیان “به خاطر پذیرا شدن شهردار و اعضای شورا برای عیادت از وی تشکر و قدردانی کرد.

IMG_4560
محمد وصالپور عضو دیگر شورای اسلامی شهر ورامین نیز به بیان خاطرات حضور در دفاع مقدس پرداخت و افزود:صحنه های عاشقی و عرفانی دعاها و برادری ها هیچ وقت از یادمان نخواهد رفت.

IMG_4560
وصالپور با گرامی داشتن یاد و خاطره امام راحل اظهار داشت:اگر درایت و مدیریت مقام معظم رهبری در این برهه از زمان نبود به مراتب وضعیت ایران اسلامی نیز بدتر از کشورهای منطقه رقم می خورد.

IMG_4553

IMG_4574
در پایان “حمیدرضا سلیم خانیان”از حضور شهردار و اعضای شورای شهر ورامین تشکر و قدردانی نمود.

 

پیوند کوتاه
خبرهای مرتبط
آخــرین خبــرها
صورت جامع و هزینه شهرداری در شش ماهه اول سال ۱۴۰۲ صورت جامع و هزینه شهرداری در شش ماهه دوم سال ۱۴۰۱ پنجاه و چهارمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار شد. دیدار اعضاءشورای اسلامی شهر ورامین با فرمانده سپاه بررسی ساماندهی روز بازارها و وانت بارها در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر ورامین پنجاه و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی ،اجتماعی برگزار شد چهل و ششمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار شد کمیته فرهنگی مذهبی شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید دیدار رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر با دادستان شهر بازدید رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر از کارگاههای شیشه وآبگینه ورامین دیداراعضا شورای اسلامی شهر با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تجلیل فرماندار و امام جمعه موقت از رئیس و اعضاءشورای اسلامی شهرورامین بازدید رئیس و اعضاء کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی ازمحل احداث آرامستان جدید شهر اختتامیه نخستین عهدواره چهله مهدویت برگزار شد کمیته بهداشت و محیط زیست کمیسیون فرهنگی اجتماعی تشکیل شد درروز اول مسابقات گروه دو لیگ جوانان مناطق کشورکه به میزبانی ورامین در سالن شهید مهر جو عبدل آباد برگزار میشود ، جعفر اردستانی نائب رئیس شورای اسلامی شهر و ابوالفضل جعفری رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر بهمراه فرماندار و معاونین ایشان حضور یافتند و با بازیکنان تیم های شهر ورامین از نزدیک گفتگو و برایشن آرزوی موفقیت نمودند. کمیته اجتماعی کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهرورامین تشکیل شد بازدید اعضاءکمیسیون توسعه وعمران از پارک ۱۵خرداد جهت بررسی مشکلات آن بودجه ۱۴۰۱ شهرداری ورامین تصویب شد با حضور رئیس و اعضاءکمیسیون توسعه و عمران شورای اسلامی شهر،شهردارو مدیران مناطق شهرداری جلسه برگزارشد ۲۲بهمن ۱۴۰۰ کمیسیون توسعه عمران شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید بازدید رئیس و اعضاء کمیسیون فرهنگی اجتماعی از مرکز شبانه روزی دنیای نو کمیته فرهنگی مذهبی کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار گردید مراسم افتتاحیه نمایشگاه کار آفرینی و دستاورد های روستایی و عشایری شهرستان ورامین
.