| انتشار دهنده: روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر ورامین |

تعداد بازدید خبر: 1,097

۴۰۰میلیارد طرح های عمرانی در شهر ورامین کلنگ زنی و به بهره برداری می رسد

وارنا شهر-شهردار ورامین از کلنگ زنی و افتتاح طرح های عمرانی در دهه مبارک فجر به ارزش 400 میلیارد ریال در شهر ورامین خبر داد.

علی حیدریان ظهر امروز (چهارشنبه) در جمع خبرنگاران با تبریک فرا رسیدن ایام ا… دهه فجر،افزود:به یاری خدا چندین طرح عمرانی برای شهر ورامین به ارزش ۴۰ میلیارد تومان در این ایام مبارک به بهره برداری می رسد.
وی ارزش زمین واگذار شده به نیروی انتظامی جنوب شرق استان تهران را ۲۵۰ هزار میلیارد ریال برآورد کرد و گفت:این پروژه مهم از سال ۱۳۹۰ تا کنون بر زمین مانده بود که با همیاری شورای اسلامی دوره چهارم شهر ورامین روز گذشته و به مناسبت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کلنگ ساخت این پروژه با حضور مسئولین کشوری و لشگری به زمین زده شد.
حیدریان بازگشایی معابر شهرک مدرس را یکی از اقدامات اساسی شهرداری ذکر کرد و افزود:این معابر سال های سال بود که باعث اذیت وآزار مردم به ویژه زنان و کودکان برای عبور از خیابان اصلی شده بود که به صورت کامل و با هزینه ای بالغ بر ۳ میلیارد و دویست میلیون تومان این مهم نیز در دهه مبارک فجر به ثمر نشست و باعث خوشحالی مردم منطقه مدرس گردید.
شهردار ورامین از احداث پارک بانوان در منطقه کاظم آباد خبر داد و گفت: احداث این پارک نیز تا کنون به غیر از ارزش زمین مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان برای شهرداری هزینه در بر داشته است.
وی یکی دیگر از پروژه های انجام شده توسط شهرداری ورامین را ایجاد کانال صادقعلی عنوان کرد و افزود:احداث و ایجاد کمربندی جنوبی شهر ورامین نیز یکی دیگر از کارهایی بود که در ایام ۲۲ بهمن به بهره برداری رسید.
حیدریان طراحی و اجرای آبیاری تحت فشار مدرن بلوار ۹ دی حدفاصل میدان ولیعصر عج تا شهرک مدرس از دیگر اقدامات شهرداری عنوان کرد.

پیوند کوتاه
خبرهای مرتبط
آخــرین خبــرها
صورت جامع و هزینه شهرداری در شش ماهه اول سال ۱۴۰۲ صورت جامع و هزینه شهرداری در شش ماهه دوم سال ۱۴۰۱ پنجاه و چهارمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار شد. دیدار اعضاءشورای اسلامی شهر ورامین با فرمانده سپاه بررسی ساماندهی روز بازارها و وانت بارها در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر ورامین پنجاه و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی ،اجتماعی برگزار شد چهل و ششمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار شد کمیته فرهنگی مذهبی شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید دیدار رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر با دادستان شهر بازدید رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر از کارگاههای شیشه وآبگینه ورامین دیداراعضا شورای اسلامی شهر با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تجلیل فرماندار و امام جمعه موقت از رئیس و اعضاءشورای اسلامی شهرورامین بازدید رئیس و اعضاء کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی ازمحل احداث آرامستان جدید شهر اختتامیه نخستین عهدواره چهله مهدویت برگزار شد کمیته بهداشت و محیط زیست کمیسیون فرهنگی اجتماعی تشکیل شد درروز اول مسابقات گروه دو لیگ جوانان مناطق کشورکه به میزبانی ورامین در سالن شهید مهر جو عبدل آباد برگزار میشود ، جعفر اردستانی نائب رئیس شورای اسلامی شهر و ابوالفضل جعفری رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر بهمراه فرماندار و معاونین ایشان حضور یافتند و با بازیکنان تیم های شهر ورامین از نزدیک گفتگو و برایشن آرزوی موفقیت نمودند. کمیته اجتماعی کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهرورامین تشکیل شد بازدید اعضاءکمیسیون توسعه وعمران از پارک ۱۵خرداد جهت بررسی مشکلات آن بودجه ۱۴۰۱ شهرداری ورامین تصویب شد با حضور رئیس و اعضاءکمیسیون توسعه و عمران شورای اسلامی شهر،شهردارو مدیران مناطق شهرداری جلسه برگزارشد ۲۲بهمن ۱۴۰۰ کمیسیون توسعه عمران شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید بازدید رئیس و اعضاء کمیسیون فرهنگی اجتماعی از مرکز شبانه روزی دنیای نو کمیته فرهنگی مذهبی کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار گردید مراسم افتتاحیه نمایشگاه کار آفرینی و دستاورد های روستایی و عشایری شهرستان ورامین
.