دوشنبه ۰۵ فرو ۱۳۹۸ - Monday 25 March 2019
وارنا شهر-مردم غیور، مومن و ولایی شهرستان ورامین با حضور پر شور و حماسی خود تجلی سی‌وششمین حماسه حضور ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشیدند.

با گذشت ۳۶ سال از پیروزی انقلاب اسلامی، بیش از هر مقطع تاریخی دیگر این حقیقت آشکار شده ‌که جمهوری اسلامی ایران براساس اصول استقلال و عدم وابستگی به بیگانگان و‌‌ مقاومت در برابر نظام سلطه و استکبار، ابهت مدعیان ابر قدرتی در جهان را شکست و جبهه نوینی به نام اسلام ناب محمدی(ص) را در نظام بین‌الملل گشود.

مستکبران جهانی در حالی که با اهانت به پیامبر اعظم (ص) و اقدامات اسلام هراسی برای ضربه زدن به اسلام ناب محمدی (ص) و ترویج اسلام آمریکایی بودند، امروز ملت غیور، مومن، ولایی و همیشه در صحنه ایران اسلامی بار دیگر با حضور پرشور و حماسی دست در دست هم داده و و با سردادن ندای «لبیک یا رسول‌الله (ص)» مشت‌های محکمی بر دهان یاوه‌گویان مستکبر زده و بار دیگر خواهان نابودی استکبار جهانی بودند.

همزمان با فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، مردم با بصیرت و ولایت‎مدار شهرستان ورامین، راهپیمایی ۲۲ بهمن خود را با شعار «الله‌اکبر» و «یا محمد (ص)» آغاز کردند.

همچنین امروز در مسیر راهپیمایی مردم شهرستان با شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» بار دیگر به جهانیان نشان دادند تا پای جان از دستاوردهای انقلاب حفاظت خواهند کرد.
محمد وصال پور رییس شورای اسلامی شهرستان ورامین که در این مراسم شرکت کرده بود گفت:در ٢٢بهمن امسال همه ملت در صحنه آمدند و به ندای ولی امر خود لبیک گفتند.
شهردار ورامین و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین نیز در مراسم راهپیمایی امروز با حضور خود همراه و همدوش مردم شهر خود توهین وقیحانه نشریه فرانسوی علیه پیامبر رحمت را محکوم کردند.
سید محسن رضایی رییس شورای اسلامی شهر ورامین نیز با اشاره به حضور پر شور مردم گفت:ملت ورامین همان مردم ١۵ خرداد سال ۴٢ بوده و همیشه در همه مراسم های انقلاب خوش می درخشند.
علی حیدریان نیز با اشاره به صفوف فشرده و حداکثری مردم اظهار داشت:وحدت و همبستگی مردم ورامین در ٢٢بهمن امسال بی نظیر بود و این اجتماع باعث خشم دشمنان اسلام و انقلاب خواهد شد.
محمد شیرکوند از دیگر اعضای شورای اسلامی شهر ورامین نیز با حضور خود در این راهپیمایی گفت:امروز همه از مرد و زن،پیر و جوان همه و همه با عزم راسخ آمده ایم تا به ندای رهبر عزیزمان لبیک بگوییم.

از نکات جالب توجه راهپیمایی امسال حضور خیل عظیمی از جوانان است که با حمل پلاکاردهایی، توطئه‎های استکبار جهانی بر ضد ملت ایران را محکوم و از دستاوردهای علمی دانشمندان جوان حمایت می‌کنند.

برپایی غرفه‌های متعدد فرهنگی به همت شهرداری ورامین از دیگر برنامه‌های این راهپیمایی عظیم مردم ولایت مدار شهر ورامین بود.
گزارش:حسن خوانساریان