| انتشار دهنده: روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر ورامین |

تعداد بازدید خبر: 2,134

تجلیل و قدردانی از مقام پرستار توسط رییس شورای شهر ورامین و نایب رییس شورای شهرقرچک

وارنا شهر-طی یک اقدام مشترک رییس شورای شهر ورامین به همراه نایب رییس شورای شهر قرچک به مناسبت ولادت حضرت زینب کبری (س) در دیدار پرستاران مراکز بهداشتی - درمانی 15 خرداد و با تقدیم گل به این زحمت کشان عرصه سلامت جامعه از خدمات آن‌ها تقدیر کردند.

در این دیدار که حسن تاجیک رییس و تنی چند از پرسنل بیمارستان ۱۵ خرداد حضور داشتند سید محسن رضایی رییس شورای اسلامی شهر ورامین با قدردانی از تلاش پرستاران گفت : پرستاران در همه امور باید حضرت زینب (س) را الگوی خود قرار داده و با عشقُ و ایمان که اساس انقلابُ و اسلام است برای پیشبرد اهداف جامعه تلاش کنند.

IMG_6018
سید محسن رضایی در این دیدار به بررسی کمبودهای بیمارستان پرداخت و گفت:به زودی ایرادات پل برقی مقابل بیمارستان رفع می شود تا مورد استفاده و بهره برداری کامل شهروندان قرار گیرد.

IMG_6020
علی بیات نایب رییس شورای اسلامی شهر قرچک نیز که در این دیدار حضور داشت با تشکر از زحمات پرستاران گفت:پرستار کسی است که چشم از خود فرو بسته، از خود و تمایلات خود گذشته، خواب راحت را ترک گفته، خستگی را بر آسودگی ترجیح داده، نگاه از خویش بر گرفته و بر عزیزی که در رنج بیماری گرفتار آمده نگران شده است و رنج بیمار را در خود حس می‌کند و این رنجوری را بین بیمار و خود تقسیم می‌کند تا از رنج بیمار بکاهد.

IMG_6032
بیات گفت: با توجه به شکل گیری جدید شهرستان قرچک و علیرغم عدم پیگیری مسئولین رده های بالا در شهرستان این شهر از نظر داشتن امکانات بیمارستانی در فقر کامل به سر می برد و اینجانب به نمایندگی از سایر اعضای شورای شهر قرچک اعلام آمادگی می کنم تا هر گونه امکانات از قبیل زمین برای احداث بیمارستان در این شهرستان را به صورت رایگان ارائه دهیم.

IMG_6019
در این دیدار دکتر حسن تاجیک با سپاس از زحمات اعضای شورای شهر ورامین و قرچک بر کمبود تخت بیمارستانی در شهرستان های ورامین،پیشوا و قرچک اشاره کرد و افزود:با توجه به اینکه جمعیت سه شهرستان یاد شده بیش از یک میلیون نفر بوده و تعداد تخت های مورد نیاز ۱۸۰۰ ورامین و پیشوا در مجموع ۳۰۰ تختخواب است.
دکتر علیلو مدیر بیمارستان ۱۵ خرداد نیز از خرید و نصب تجهیزات به روز در بخش های مختلف در بیمارستان نام برد و افزود:با توجه به پیش بینی های به عمل آمده مقدار سه ماه دارو برای مواقع ضروری پیش بینی و ذخیره کرده ایم.
در این دیدار تمامی بخش های بیمارستان توسط رییس شورای ورامین و نایب رییس شورای اسلامی شهر قرچک قرار گرفت و در روند سرویس دهی به بیماران در بیمارستان ۱۵ خرداد قرار گرفتند.

پیوند کوتاه
خبرهای مرتبط
آخــرین خبــرها
صورت جامع و هزینه شهرداری در شش ماهه اول سال ۱۴۰۲ صورت جامع و هزینه شهرداری در شش ماهه دوم سال ۱۴۰۱ پنجاه و چهارمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار شد. دیدار اعضاءشورای اسلامی شهر ورامین با فرمانده سپاه بررسی ساماندهی روز بازارها و وانت بارها در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر ورامین پنجاه و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی ،اجتماعی برگزار شد چهل و ششمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار شد کمیته فرهنگی مذهبی شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید دیدار رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر با دادستان شهر بازدید رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر از کارگاههای شیشه وآبگینه ورامین دیداراعضا شورای اسلامی شهر با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تجلیل فرماندار و امام جمعه موقت از رئیس و اعضاءشورای اسلامی شهرورامین بازدید رئیس و اعضاء کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی ازمحل احداث آرامستان جدید شهر اختتامیه نخستین عهدواره چهله مهدویت برگزار شد کمیته بهداشت و محیط زیست کمیسیون فرهنگی اجتماعی تشکیل شد درروز اول مسابقات گروه دو لیگ جوانان مناطق کشورکه به میزبانی ورامین در سالن شهید مهر جو عبدل آباد برگزار میشود ، جعفر اردستانی نائب رئیس شورای اسلامی شهر و ابوالفضل جعفری رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر بهمراه فرماندار و معاونین ایشان حضور یافتند و با بازیکنان تیم های شهر ورامین از نزدیک گفتگو و برایشن آرزوی موفقیت نمودند. کمیته اجتماعی کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهرورامین تشکیل شد بازدید اعضاءکمیسیون توسعه وعمران از پارک ۱۵خرداد جهت بررسی مشکلات آن بودجه ۱۴۰۱ شهرداری ورامین تصویب شد با حضور رئیس و اعضاءکمیسیون توسعه و عمران شورای اسلامی شهر،شهردارو مدیران مناطق شهرداری جلسه برگزارشد ۲۲بهمن ۱۴۰۰ کمیسیون توسعه عمران شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید بازدید رئیس و اعضاء کمیسیون فرهنگی اجتماعی از مرکز شبانه روزی دنیای نو کمیته فرهنگی مذهبی کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار گردید مراسم افتتاحیه نمایشگاه کار آفرینی و دستاورد های روستایی و عشایری شهرستان ورامین
.