| انتشار دهنده: روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر ورامین |

تعداد بازدید خبر: 1,337

۱۰هزار و ۷۰۰ سرویس ADSL به شهروندان/ازشرکت های خصوصی برای ارائه سرویس اینترنت در منطقه خیرآباد استقبال می کنیم

وارنا شهر-رییس مخابرات شهرستان ورامین از واگذاری تلفن ثابت به شهرک های تازه تاسیس شده و حاشیه شهر خبرداد و گفت:مخابرات پا را فراتر از ارائه خدمات تلفن ثابت گذاشته و 10700 سرویس ADSL یا اینترنت به شهروندان داده شده است.

بر حسب وظیفه ذاتی شورای اسلامی شهر ورامین برآن شدیم تا از خدمات اداره جات شهرستان برای انعکاس به مردم فهیم شهرمان از طریق ماهنامه وارنا شهر گزارشی تهیه کنیم که این قرعه برای اولین بار به نام شرکت مخابرات شهرستان ورامین افتاد.
ساعت ۱۰ صبح به دفتر رییس مخابرات شهرستان ورامین رفتیم و با استقبال این مسئول مواجه شده و از اینکه شورای اسلامی شهر نسبت به خدمات اداره جات شهر احساس مسئولیت کرده تا مجموعه اقدامات آنها را به افکار عمومی انعکاس دهد تشکر و قدردانی کرد.

IMG_5929
غیاثی ابتدا به اوج کارهای انجام گرفته در سنوات گذشته اشاره کرد و افزود:با یاری خدا توانستیم بیشترین اعتبارات مالی را نسبت به سایر دستگاه های خدماتی شهرستان اخذ و برای رفاه بیشتر شهروندان در سطح شهر بکار بندیم.
وی از واگذاری ۹۴ هزار و پانصد تلفن ثابت به متقاضیان خبر داد و گفت:از این تعداد ۷۶ هزار و ۸۴۱ تلفن منصوبه در شهر فعال می باشد.
غیاثی ادامه داد:با توجه به ظرفیت کابل هایی که در سطح شبکه وجود دارد توان واگذاری ۱۳۰ هزار تلفن ثابت را داریم.
رییس شرکت مخابرات ورامین به دیجیتالی شدن سوئیچ ها اشاره کرد و افزود:هر چه بتوانیم به سمت دیجیتالی شدن سرویس های مخابرات پیش رویم باعث ارائه خدمات مطلوب تری می شود.
غیاثی با اشاره به نصب پیشرفته تجهیزات ADSL در مخابرات شهرستان،اظهار داشت:تعداد شماره تلفن هایی که از این سیستم استفاده می کنند ۱۰ هزار و ۷۰۰ شماره بوده که علاوه بر این ۹ هزار و ۲۰۰ مشترک نیز ار طریق شرکت های خصوصی از سیستم اینترنت در سطح شهر استفاده می کنند.

IMG_5933
وی با بیان اینکه هم اکنون توانسته ایم ۱۱ شرکت خصوصی و دولتی را برای ارائه سرویس های ویژه جذب کنیم،گفت:در حاشیه شهر و شهرک های جدید الاحداث به علت ساخت و ساز نیز تلفن های ثابت را کابل کشی و واگذار کرده ایم.
غیاثی به عدم همکاری شرکت راه آهن برای کابل کشی از زیر پل زیر گذر طالقانی اشاره کرد و اظهار داشت:به لطف خدا توانستیم با وجود مسائل و مشکلات موجود تلفن مردم منطقه نزدیک حسینیه باب الحوائج را نیز واگذار کنیم.
رییس شرکت مخابرات شهرستان از اقدامات انجام شده و توسعه خدمات در شهرک جدید فرهنگیان و روستای عبدل آباد خبر داد و افزود:توسعه خدمات در شهرک های ولی عصر،مسکن مهر میدان بسیج و ریحان آباد و … از کارهایی بوده که توسط این شرکت انجام شده است.

***آمادگی واگذاری و عقد قرار داد با شرکت های خصوصی برای بهره مندی مردم منطقه خیرآباد از شبکه اینترنتی با سرعت و حجم های بالا

غیاثی در پاسخ به سوال خوانساریان رییس روابط عمومی شورای شهر مبنی بر اینکه چرا شرکت های خصوصی به مردم منطقه خیرآباد سرویس نمی دهند و این سرویس ها صرف مردم ورامین می باشد؟گفت:ما هیچ مشکلی برای عقد قرار داد با پیمانکاران و شرکت های خصوصی ارائه دهنده سرویس اینترنت نداریم چرا که مرکز خیرآباد نیز به پیشرفته ترین تجهیزات مخابراتی و ADSL مجهز بوده و چنانچه شرکت های خصوصی تمایل به همکاری داشته باشند می توانیم  سریع با آنها وارد مذاکره و قرار داد شویم.

پیوند کوتاه
خبرهای مرتبط
آخــرین خبــرها
صورت جامع و هزینه شهرداری در شش ماهه اول سال ۱۴۰۲ صورت جامع و هزینه شهرداری در شش ماهه دوم سال ۱۴۰۱ پنجاه و چهارمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار شد. دیدار اعضاءشورای اسلامی شهر ورامین با فرمانده سپاه بررسی ساماندهی روز بازارها و وانت بارها در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر ورامین پنجاه و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی ،اجتماعی برگزار شد چهل و ششمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار شد کمیته فرهنگی مذهبی شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید دیدار رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر با دادستان شهر بازدید رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر از کارگاههای شیشه وآبگینه ورامین دیداراعضا شورای اسلامی شهر با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تجلیل فرماندار و امام جمعه موقت از رئیس و اعضاءشورای اسلامی شهرورامین بازدید رئیس و اعضاء کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی ازمحل احداث آرامستان جدید شهر اختتامیه نخستین عهدواره چهله مهدویت برگزار شد کمیته بهداشت و محیط زیست کمیسیون فرهنگی اجتماعی تشکیل شد درروز اول مسابقات گروه دو لیگ جوانان مناطق کشورکه به میزبانی ورامین در سالن شهید مهر جو عبدل آباد برگزار میشود ، جعفر اردستانی نائب رئیس شورای اسلامی شهر و ابوالفضل جعفری رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر بهمراه فرماندار و معاونین ایشان حضور یافتند و با بازیکنان تیم های شهر ورامین از نزدیک گفتگو و برایشن آرزوی موفقیت نمودند. کمیته اجتماعی کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهرورامین تشکیل شد بازدید اعضاءکمیسیون توسعه وعمران از پارک ۱۵خرداد جهت بررسی مشکلات آن بودجه ۱۴۰۱ شهرداری ورامین تصویب شد با حضور رئیس و اعضاءکمیسیون توسعه و عمران شورای اسلامی شهر،شهردارو مدیران مناطق شهرداری جلسه برگزارشد ۲۲بهمن ۱۴۰۰ کمیسیون توسعه عمران شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید بازدید رئیس و اعضاء کمیسیون فرهنگی اجتماعی از مرکز شبانه روزی دنیای نو کمیته فرهنگی مذهبی کمیسیون فرهنگی اجتماعی برگزار گردید مراسم افتتاحیه نمایشگاه کار آفرینی و دستاورد های روستایی و عشایری شهرستان ورامین
.